Úvod » Sezona 2013/14

19. KOLO -- KEŘKOV - HNĚVKOVICE 2:0 (0:0)

publikováno 27.04.2014 (aktualizováno 29.04.2014)

SESTAVA: J.Rajdl st. - T.Chyba, M.Nulíček, M.Geher (85. J.Vošický), T.Pajer - P.Rajdl(60. M.Pajer), P.Starý, O.Šťastný, M.Pipek, J.Šťastný - M.Peroutka (30. J.Chyba)

V prvním poločase si vypracovali více šancí hněvkovičtí. V té největší vytáhl domácí brankář střelu J.Šťastného na břevno.  Hráči Keřkova měli dva nebezpečné brejky, jednou skončila střela jejich hráče vedle branky, podruhé zasáhl J.Rajdl. Ve druhém poločase jdou keřkovští v 65. minutě do vedení -- 1:0. Hněvkovickým tak nezbylo nic jiného, než otevřít hru. I přes několik našich  šancí však měli poslední slovo domácí, kteří v 90. minutě zaútočili do otevřené obrany a druhou brankou rozhodli -- 2:0. Keřkovu dobře zahrál nestárnoucí stoper Dubský, solidní výkon předvedl i rozhodčí Janovský. Zápasu by nejspíše nejvíce slušela remíza, ale dobrá efektivita v zakončení, kterou jsme předvedli v zápase s Jeníkovem, tentokrát vystřídala bídná koncovka.

Hněvkováci tak nenavázali na body v utkání s Jeníkovem a v příštích kolech musí zabrat. Následující dva zápasy odehrají na domácí půdě, oba jsou oproti původnímu plány změněny - v neděli, 4.5. přijede do Hněvkovic rezerva Štoků, začátek utkání v 16.30 h.

TABULKA:

1. Golčův Jeníkov 18 15 1 2 98: 32 46   ( 19)

2. Leština B 18 10 4 4 47: 26 34   ( 4)

3. Pohled B 18 10 3 5 51: 39 33   ( 3)

4. Sobíňov 18 9 2 7 42: 31 29   ( 5)

5. Česká Bělá 18 8 5 5 36: 36 29   ( -1)

6. Mírovka B 18 8 3 7 36: 35 27   ( -3)

7. Keřkov 18 8 3 7 36: 35 27   ( 0)

8. Havl. Borová B 18 7 5 6 35: 30 26   ( -1)

9. Tis B 18 8 1 9 43: 59 25   ( 1)

10. Štoky B 18 6 4 8 38: 53 22   ( -5)

11. Nová Ves u Sv. 18 4 6 8 28: 41 18   ( -9)

12. Hněvkovice 18 4 5 9 32: 49 17   ( -7)

13. Věžnice B 18 4 4 10 28: 43 16   (-11)

14. Herálec B 18 1 2 15 30: 71 5   (-19)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TABULKA:

1. Lípa 13 12 1 0 71: 3 37   ( 19)

2. Leština 13 6 2 5 28: 39 20   ( -1)

3. Tis 12 5 1 6 48: 28 16   ( -2)

4. Víska 12 5 1 6 19: 26 16   ( -2)

5. Hněvkovice 12 4 2 6 33: 34 14   ( -4)

6. Lučice 12 1 1 10 9: 78 4   (-14)

PROGRAM NA 3-4.5.2014:

MUŽI: 4.5.2014 od 16,30 h -- HNĚVKOVICE - ŠTOKY B - rozhodčí Muzikář - sraz v 15 h

ŽÁCI: 3.5.2014 od 13,45 h -- HNĚVKOVICE - TIS - rozhodčí Švábenický