21. KOLO -- HNĚVKOVICE - TIS B 1:2 (1:0)

publikováno 12.05.2014 (aktualizováno 13.05.2014)

SESTAVA: J.Rajdl - T.Chyba (55. M.Pipek), M.Nulíček, M.Geher, T.Pajer (46. M.Pajer) - P.Rajdl, P.Starý (73. P.Končel), J.Šťastný, O.Šťastný - M.Peroutka (83. Z.Rajdl), J.Chyba (60. P.Veleta)

branka: 38. J.Šťastný

V dalším kole dorazil do Hněvkovic oslabený týmu Tisu B, v jehož dresu se představilo několik mladých dorostenců a kdosi si mohl říci, že to bude jednoznačné a jednoduché utkání...jenže...Hned po pár sekundách vychytal jednoho z mladíků  soupeře po samostatném brejku J.Rajdl. Na domácích kopačkách bylo znát trochu podcenění a nervozita. Do první větší šance se dostal J.Chyba, ale přestřeřil. Jinak se nehrálo moc pohledné utkání pro oko diváka. Až v 38. minutě rozjásal své spoluhráče JIRKA ŚŤASTNÝ když proměnil svůj brejk střelou k tyči -- 1:0.

Ve druhém poločase dali Hněvkovičtí dvě branky. Obě v podání M.Peroutky a P.Velety ale nebyly uznány pro ofsajd. Rozhodnutí měl na hlavě v 65. M.Peroutka, ale trefil bohužel břevno. Hosté se nedostávali téměř k ničemu, jenže v 77. minutě skákavá střela jednoho z jejich záložníků zapadla k tyči a bylo překvapivě vyrovnáno -- 1:1. Na domácí padla deka a kromě střely levačkou J.Šťastného, jenž minula o centimetry v 84. minutě tyč se k dašlí větší šanci nedostali. Naopak, v 85. minutě po výborně zahraném trestném kopu k tyči rozhodli hosté o importu bodů do Tisu. V 90.minutě navíc obdržel oprávněně červenou kartu M.Pipek.

Dobrý výkon předvedl rozhodčí Čejka.

Hněvkovičtí si tak po špatném výkonu velmi zkomplikovali cestu za záchranou a díky překvapivé výhře Věžnice B v Pohledu jim patří předposlední sestupová příčka.

V příštím kole míří Hněvkováci do Sobíňova, kde se pokusí napravit dojem z utkání s Tisem B. Začátek těžkého sobotního utkání je v 16,30 h a povinnost velí přivézt nějaký ten bodík. Ve třech předchozích utkáních však Hněvkovičtí se svým soupeřem prohráli.

Keřkov - Herálec B 4:1

Pohled B - Věžnice B 1:2

Štoky B - Sobíňov 3:2

Česká Bělá - H.Borová B 3:2

Leština B - Mírovka B 1:0

Golčův Jeníkov - Nová Ves 7:0