Úvod » Sezona 2013/14

22.KOLO -- SOBÍŇOV - HNĚVKOVICE 2:0(1:0)

publikováno 18.05.2014 (aktualizováno 25.05.2014)

SESTAVA:J.Rajdl - P.Rajdl, M.Nulíček, M.Geher, T.Pajer - M.Pajer (46. Z.Rajdl), P.Končel, J.Šťastný, O.Šťastný - M.Peroutka, P.Veleta

V Sobíňově se hrálo utkání za stálého deště. Hněvkováci jistě toužili po nějakých bodech, bohužel se však nepovedlo, naopak Sobíňov protrhl šnůňu pěti zápasů bez výhry.  Úvod se nesl ve vyrovnané hře bez šancí na obou stranách, od zhruba 20. minuty začínali mít navrch mírně domácí. Ve 25. minutě vytáhl trestný kop jednoho z domácích J.Rajdl do břevna, ale ve 28. minutě už se měnilo skóre, to když po špatném odkopu jednoho z hněvkovických střílel z hranice vápná domácí záložník přesně a Sobíňov vedl -- 1:0. Do konce poločasu žádné závratné šance nepřišly, tak se odcházelo za vedení domácích.

V prvních deseti minutách druhé půle se měli hosté co otáčet. Sobíňovští přitlačili svého soupeře a vypracovali si tři loženky, ujala se však až ta čtvrtá v 59. minutě. Hněvkovický brankář vyrazil kluzký míč jen před sebe, kde neobsazený Šťěrba neměl problém dopravit míč do prázdné branky -- 2:0. Zdálo by se, že utkání  bude rozhodnuté, jenomže zrovna od druhé inkasované branky začali hrát hněvkovičtí více kombinačně a tlačili se před branku soupeře. Jenže tradičně dobře fungující obrana Sobíňova velké možnosti v blízkosti své branky nepřipustila, dost akcí Hněvkovic končilo v přehuštěném středu před pokutovým územím domácích. Nejnadějněji vypadaly ze strany hostů dvě možnosti v rozmezí 74. -78. minuty, kdy nejprve P.Veleta z levé strany neprostřelil Wasserbauera a střela P.Končela po rohovém kopu těsně minula tyč. A když neproměnili dvě velké šance v poslední desetiminutovce po svých brejcích díky špatné koncovce sobíňovští, skončilo utkání 2:0.

V příštím kole dorazí do Hněvkovic zlepšující se rezerva Herálce, souboj posledních dvou týmů tabulka začíná v neděli od 16,30 hodin.

TABULKA:

1. Golčův Jeníkov 21 16 2 3 109: 39 50   ( 20)

8. Tis B 21 10 1 10 49: 65 31   ( 1)

9. Havl. Borová B 21 8 6 7 42: 35 30   ( -3)

10. Štoky B 21 7 4 10 44: 60 25   ( -5)

11. Věžnice B 21 6 5 10 33: 44 23   (-10)

12. Nová Ves u Sv. 21 5 6 10 36: 52 21   (-12)

13. Hněvkovice 21 5 5 11 35: 54 20   (-10)

14. Herálec B 21 2 3 16 38: 81 9   (-21)

ŽÁCI:  LEŠTINA - HNĚVKOVICE 7:0 - i přes vysokou porážku zaslouží všichni zúčastnění pochvalu - více info na žákovském webu www.tjhnevkovice-zaci.banda.cz