14. KOLO (VLOŽENÉ) -- HNĚVKOVICE - MÍROVKA B 2:4

publikováno 22.06.2014 (aktualizováno 29.06.2014)

SESTAVA: M.Peroutka (70. J.Šťastný) - T.Chyba, T.Geher, M.Nulíček, T.Pajer - O.Šťastný, P.Rajdl, M.Geher, P.Starý, M.Pipek (46. Z.Rajdl) - J.Chyba (78.M.Červený)

branky: 25. M.Geher, 83. M.Nulíček

Poslední utkání sezony se hněvkovickým hráčům moc nepovedlo. Kombinačně lepší hosté šli do vedení v 15. minutě, kdy do branky zapadl lob Bradáče téměř z poloviny hřiště -- 0:1. Hněvkovičtí se první poločas hledali, ve 25. minutě však trefil břevno O.Šťastný, ale následný roh posadil na hlavu MILANA GEHERA přesným centrem M.Nulíček a bylo vyrovnáno -- 1:1. V závěru poločasu zachraňoval samostatnou akci soupeře M.Peroutka.

Jenže na začátku druhé půle zaznamenal soupeř Zachovou střelou opět vedení -- 1:2. Hněvkovákům se podařilo si vytvořit od zhruba 65. minuty mírný tlak, to v případě, kdy začali kombinovat po zemi. Jenže znovu Bradáč využil svých hokejových parametrů a i zkušeností a Mírovka v 70. minutě přidala třetí branku -- 1:3. Dobrou možnost na snížení měl T.Geher, ale koncovka se mu jen těsně nezdařila. A tak snížil v 83.minutě po dalším rohu MICHAL NULÍČEK -- 2:3. Jenže prakticky ihned po této brance hosté kontrovali útokem, který skončil rozhodující čtvrtou brankou v síti Hněvkovic -- 2:4.

Hněvkovičtí i přes nepřekvapivé výhry Věžnice B a Štoků B soutěž udrželi i pro příští sezonu. Sestupujícími týmy jsou Herálec B, Nová Ves a Štoky B. O sestupu rozhodla jediná branka v minitabulce vzájemných zápasů Hněvkovic, Věžnice B a Štoků B.

Do 3.třídy se vrací po ročním působení v OP tým z Dolního Města, spolu s ním padá i Lípa B. Naopak postupujícími ze 4. třídy jsou Chotěboř C a Šmolovy. Naši soutěž opouští postupující Golčův Jeníkov.

KONEČNÁ TABULKA:

1. Golčův Jeníkov 26 19 3 4 131: 49 60   ( 21)

2. Keřkov 26 13 5 8 57: 44 44   ( 5)

3. Pohled B 26 13 5 8 67: 64 44   ( 5)

4. Leština B 26 12 4 10 57: 48 40   ( 1)

5. Česká Bělá 26 10 9 7 52: 51 39   ( 0)

6. Sobíňov 26 12 3 11 61: 51 39   ( 0)

7. Mírovka B 26 12 3 11 52: 52 39   ( 0)

8. Havl. Borová B 26 9 7 10 51: 50 34   ( -5)

9. Tis B 26 11 1 14 60: 84 34   ( -5)

10. Věžnice B 26 9 5 12 48: 57 32   ( -7)

11. Hněvkovice 26 9 5 12 52: 64 32   ( -7)

12. Štoky B 26 9 5 12 58: 72 32   ( -7)

13. Nová Ves u Sv. 26 8 7 11 56: 63 31   ( -8)

14. Herálec B 26 3 4 19 48:101 13   (-26)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŽÁCI: HNĚVKOVICE - LEŠTINA 8:3 (3:1) - v posledním utkání si naši žáci zastříleli - více na webu mládeže www.tjhnevkovice-zaci.banda.cz.

V příští sezóně naši starší žáci již pokračovat nebudou, přihlášeno je nově mužstvo mladších žáků, jejich  tréninky jsou naplánovány na každé úterý a čtvrtek od 17 h.