Úvod » Sezona 2014/15

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ -- HNĚVKOVICE - ČECHTICE B 6:2 (4:1),HNĚVKOVICE - BÍLÉ PODOLÍ B 0:3 (0:0), KOŽLÍ - HNĚVKOVICE 3:0 (2:0)

publikováno 28.07.2014 (aktualizováno 07.08.2014)

27.7.--HNĚVKOVICE - ČECHTICE B 6:2 (4:1)

SESTAVA: J.Rajdl st. - T.Chyba, P.Končel, M.Nulíček, T.Pajer - J.Šťastný, P.Rajdl, T.Geher, M.Geher, O.Šťastný - J.Chyba -- Z.Rajdl, J.Vošický, J.Rajdl ml., J.Vavrla, M.Těšínský

Branky: O.Šťastný, J.Chyba, M.Nulíček, J.Rajdl ml., M.Geher, T.Chyba

K prvnímu přátelskému utkání dorazili do Hněvkovic fotbalisté z Čechtic. Vzhledem k sobotnímu turnaji v Miřeticích se v dresu soupeře objevili především hráči B týmu a dorostenci a hned od úvodních minut bylo znát, které z mužstev bude tím lepším. Hněvkováci si s chutí zahráli, do zápasu se dostali i dva mladí dorostenci a skóre mohlo být ještě mnohem vyšší. Výsledek však nepřeceňujme, objevily se i chyby. A hosté? I za nepříznivého stavu se neuchylovali k žádné nečisté hře a hráli naprosto v klidu a sportovně..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.8--HNĚVKOVICE - BÍLÉ PODOLÍ B (KH) 0:3 (0:0)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, M.Nulíček, Z.Rajdl, T.Pajer - M.Pipek, T.Geher, P.Rajdl, O.Šťastný, P.Veleta - J.Chyba -- M.Těšínský, R.Veleta

Utkání mělo jednoznačný průběh, hosté předčili domácí ve všech směrech a jednoznačně zvítězili. I přes množství šancí v první půli, rozhodli o své výhře brankově až v poločase druhém. Hněvkovákům se bez několika hráčů sestavy nedařilo a vyrobili velké množství chyb. Ve středu zajíždí k poslednímu přáteláku na půdu nedalekého Kožlí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.8.-- KOŽLÍ - HNĚVKOVICE 3:0 (2:0)

SESTAVA: M.Peroutka (J.Rajdl st.) - T.Chyba, M.Nulíček, P.Končel, T.Pajer - P.Veleta, P.Rajdl, T.Geher, O.Šťastný - J.Šťastný, J.Chyba -- R.Veleta, J.Vavrla

V Kožlí se nehrálo moc pohledné utkání, spíše bojovné. Domácí se zhruba kolem 30. minuty dvěma brankami D.Mikuly - jednou z brejku, podruhé po naší chybě - dostali do vedení, které navýšil po další chybě naší defenzívy lobem do prázdné brány v 75. minutě M.Pokorným. Hněvkovice si vypracovali zhruba 3 větší šance, střelecky se však nezadařilo. Jinak se Hněvkováci moc pěknou hrou neprezentovali. Koželští zvítězili proto zaslouženě.

O víkendu začínají mistrovské soutěže,v úvodním kole dorazí do Hněvkovic hráči Sobíňova, na které se nám nedaří, ale uvidíme, zda sérii proher s tímto týmem prolomíme.