1. KOLO -- HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV 2:2 (1:0)

publikováno 11.08.2014 (aktualizováno 14.08.2014)

SESTAVA: M.Peroutka (28.J.Rajdl st.) - T.Chyba, M.Nulíček, T.Geher, M.Pajer - P.Veleta (87. Z.Rajdl), P.Rajdl, M.Geher, O.Šťastný - J.Šťastný, J.Chyba (69. J.Vošický)

Branky: 45. J.Šťastný, 90. M.Geher

Rozhodčí: Švábenický

V 1.Kole dorazil do Hněvkovice soupeř, se kterým nemáme dobré výsledky ve 3. třídě, ve všech čtyřech předchozích zápasech jsme prohráli, až nyní se nám povedlo urvat bod. První poločas byl opatrný, kdy defenzívní úlohy kralovaly, z ofenzívních akcí hněvkovických stříleli vedle bratři Šťastní, neujala se ani dělovka M.Gehera ve 25. minutě, kterou vyrazil Veselý, naopak sobíňovští zhruba v polovině poločasu kontrovali střelou do břevna, po níž si zranil loket náš brankář, a proto musel být střídán. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, byl faulován v nastaveném čase první půle těsně před hranicí vápna P.Rajdl a trestný kop následně propálil JIRKA ŠŤASTNÝ přes hráče soupeře do sítě -- 1:0.

Na začátku druhé půle se mohli podruhé radovat hněvkovičtí, ale střela J.Chyba skončila na břevně. A tak trestal soupeř, kdy se po standartce prosadil Petruželka -- 1:1. Hostům chyběl jejich nejlepší střelec loňské sezony Ondráček, jenž dle našich informací již hraje v Chotěboři a remíza soupeři vyhovavala. Po vyrovnávající brance mířil těsně nad Kafka, z Hněvkovic kontroval po nepřímém kopu ve vápně J.Šťastný vedle teče, stejně skončili naše další dvě střely v rozmězí 70-80. minuty.  V 83. minutě však po přímém kopu soupeře bylo v Hněvkovicích skóre otočené, šťastným střelcem byl Kafka -- 1:2. Domácí se však nevzdali a v 92. minutě střelou těsně za vápnem vyrovnával MILAN GEHER -- 2:2.

V dalším kole míří Hněvkovice do Keřkova, začátek sobotního utkání je v 16,30 hodin.

Chotěboř C - Pohled B 0:1

Dolní Město - Šmolovy 0:3

Věžnice B - Česká Bělá 1:3

Leština B - H.Borová B 2:2

Tis B - Keřkov B 0:1

Lípa B - Mírovka B 3:1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM NA 16.8.2014: KEŘKOV - HNĚVKOVICE od 16,30 h -- odjezd mikrobusem - Hněvkovice 14:25 h, Ledeč 14:30 h