3.KOLO -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 3:3(1:1)

publikováno 24.08.2014 (aktualizováno 27.08.2014)

SESTAVA:J.Rajdl st. - M.Pajer (55. M.Peroutka), M.Nulíček, T.Geher, T.Chyba (79. P.Veleta) - J.Šťastný, P.Končel, T.Pajer, M.Geher, O.Šťastný - J.Chyba (73. M.Pipek)

Branky: 17. a 55. M.Geher, 87. M.Pipek

Utkání s Dolním Městem měli v úvodu ve své moci hněvovičtí, kteří ač fyzicky unaveni po náročných pouťových oslavách zatlačili v prvních patnácti minutách svého soupeře. Výsledkem tlaku byla vedoucí branka, kterou dal hlavičkou MILAN GEHER v 17. minutě, když poslal přesný centr z rohu O.Šťastný. Velká škoda, že své další příležitosti nevyužili J.Šťastný, J.Chyba a M.Pajer....kdyby to vyšlo, bylo by po zápase....Avšak naopak, první střela soupeře na naši branku v 38. minutě z trestného kopu znamenala vyrovnání -- 1:1.

Na začátku druhé půle však překvapil křížnou střelou MILAN GEHER brankáře soupeře a oranžovočerní znovu vedli....--2:1. Jenže dolnoměští byli v tomto zápase efektivní. Nejprve nastřelili po centru z pravé strany břevno, aby v 64. minutě využil zblízka své šance Bartla a o pět minut později zaznamenal Pojezdný svůj druhý gól, když jeho polocentr - polostřela z pravé strany znamenala trochu nezasloužené vedení hostů -- 2:3. Jenže fotbal se hraje až do devadesáté minuty a v 87. minutě MICHAL PIPEK přehodil po své šanci z pravé strany brankáře soupeře a hněvkovičtí alespoň vyrovnali -- 3:3.

Utkání, které mohlo být rozhodnuto pro náš prospěch již v první půli nakonec skončilo remízou, za kterou jsme asi nakonec i rádi. Zda se nám podaří vyhrát ve čtvrtém zápase se uvidí příští neděli od 16.30 h, kdy zajíždíme na půdu Tisu B.

14. Dolní Město 3 0 1 2 4: 10 1   ( -5)

Mladší žáci - přátelsky:  HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 4:10 (1:8)

branky: Vítek Horký 3x , Pavel Šťastný

Svůj první zápas má za sebou náš nově zrozený tým mladších žáků + přípravky vystupující společně. Za výborné atmosféry předvedli naši borci proti ostřílenějšímu, staršímu a o dost vyššímu soupeři statečný výkon a i přes prohru je třeba všechny pochválit.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM NA 35.TÝDEN:

MUŽI: 31.8.2014 od 16,30 h -- TIS B - HNĚVKOVICE - odjezd ve 14:50 h HNĚVKOVICE, v 15:00 h LEDEČ

MLADŠÍ ŽÁCI - 28.8.2014 ZRUŠENO SOUPEŘEM - přátelsky -- HNĚVKOVICE - UHLÍŘSKÉ JANOVICE -- ZRUŠENO SOUPEŘEM