Úvod » Sezona 2014/15

5. KOLO -- HNĚVKOVICE - ŠMOLOVY 0:1 (0:0)

publikováno 08.09.2014 (aktualizováno 12.09.2014)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, P.Končel (13.P.Veleta), M.Nulíček, T.Pajer - J.Šťastný, P.Rajdl, M.Geher, T.Geher, O.Šťastný - J.Chyba

V 5. kole dorazil do Hněvkovic ambiciózní nováček ze Šmolov. V dresu hostů se představil i bratr hokejového juniorského reprezentačního brankáře Vaněček a spolu s kolegou z útoku Hrdličkou představovali největší nebezpečí od soupeře. Nehrál se moc pohledný fotbal, spíše bojovný, kdy diváci neviděli ani hodně šancí. Hněvkováci poprvé ohrozili branku soupeře až ve 30. minutě, ale J.Chyba velkou šanci bohužel nevyužil. Pak dali i hněvkovičtí branku, ale ta nebyla správně T.Geherovi uznána pro ofsajd. V závěru poločasu přitlačili šmolovští, ale několik jejich náznaků šancí obrana včetně brankáře zlikvidovala.

Defenzíva Hněvkovic hrála prim, naopak směrem dopředu jsme toho moc nevymysleli. Hosté byli stále lepším týmem, ale v 55. minutě nás mohl poslat do vedení  T.Geher, bohužel přestřelil. Když už se zdálo, že se Hněvkováci vymaní a začnou být nebezpečnějším týmem, udeřili v 74. minutě hosté. Křížný centr z poloviny hřiště našel přesně na levé straně stojícího Hrdličku, který ukázal, že je kanonýrem nazýván poprávu -- 0:1. V posledních patnácti minutách hráli hosté konsolidovaně a nepřipustili nás k žádné větší šanci, naopak jeden ze soupeřů trefil lobem břevno. V utkání tak vyhrál lepší tým, i když remíza byla pro domácí blízko.

V pátek čeká Hněvkováky dohrávka od 17 h v Tisu B, jejichž vedení bohužel nepřistoupilo na náš jiný návrh termínu a v neděli hostíme od 16 h tým Věžnice B. I přes několik pracovních omluvenek tak doufejme, že v Tisu uhrajeme alespoň trochu solidní výsledek, ale je téměř jisté, že za domácí tým nastoupí několik hráčů z B třídního A týmu.

1. Keřkov 5 4 0 1 13: 4 12   ( 6)

2. Havl. Borová B 5 3 1 1 15: 9 10   ( 4)

14. Dolní Město 5 0 1 4 7: 18 1   ( -8)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - HERÁLEC 1:8 (0:2) - naše mladé naděje nastoupili bohužel bez několika starších hráčů, čehož soupeř využil především ve druhém poločase a zaslouženě zvítězil. Naši chlapci však zaslouží pochvalu a v budoucnu se určitě výsledky zlepší, branku vstřelil Marek Čmedla.