4. KOLO - DOHRÁVANÉ -- TIS B - HNĚVKOVICE 0:1

publikováno 12.09.2014 (aktualizováno 16.03.2015)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, M.Geher, P.Rajdl, M.Pajer (80. M.Červený) - J.Šťastný, Z.Rajdl, M.Fanta, O.Šťastný, J.Těšínský - J.Chyba

Branka: 7. J.Šťastný

Hněvkováci k dohrávanému utkání v Tisu horko těžko dávali dohromady kádr, vypomoci tak musel po dlouhé době hrající Jirka Těšínský, navíc dorazil i Martin Fanta.  Ten neviděl první gól v síti soupeře, který dal v 7. minutě po průniku po levé straně a střele k tyči JIRKA ŠŤASTNÝ -- 0:1. To hráli Hněvkováci ještě v deseti, než v 15. minutě dorazil jedenáctý spoluhráč. Tis si nevytvářel proti výborné defenzívě Hněvkovic žádné šance, domácí se sice snažili o přízemní kombinaci, ale naráželi vždy na výborně připraveného soupeře, který přijel bránit.

I ve druhé půli se výraz hry nezměnil. Domácí měli sice více ze hry, hosté však skvělou taktickou hrou drželi výsledek ve svůj prospěch. Navíc, v 75. minutě se dostal do dobré šance M.Fanta, sám před brankářem namířil do jeho těla a dorážející J.Šťastný těsně minul. V závěrečných deseti minutách měl Tis tlak, ale kromě jedné šance výborně organizovaná defenzíva hostů nic nepřipustila, a tak si hněvkovičtí překvapivě odváží z Tisu tři body.

Druhý dohrávaný zápas ČESKÁ BĚLÁ - CHOTĚBOŘ C se neodehrál.

V neděli hostíme doma Věžnice B, začátek od 16 h, naši žáci zajíždí taktéž v neděli na půdu Úsobí, výkop v 9.30 h.