6. KOLO -- HNĚVKOVICE - VĚŽNICE B 3:0 (2:0)

publikováno 14.09.2014 (aktualizováno 19.09.2014)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, P.Rajdl, M.Geher, T.Pajer - J.Šťastný, Z.Rajdl, M.Nulíček (72. P.Veleta), T.Geher, O.Šťastný - J.Chyba (77. J.Vošický)

Branky: 45. a 68. J.Chyba, 20. J.Šťastný

Po úspěšné páteční dohrávce v Tisu chtěli Hněvkováci bodovat i v dalším domácím zápase, což se povedlo. V utkání bojovné úrovně měli domácí více šancí a ve 20. minutě šli do vedení, to když JIRKA ŠŤASTNÝ proměnil střelou k tyči penaltu -- 1:0. Hosté hrozili z nákopů, ale domácí defenzíva si stejně jako v pátek počínala výborně a nepouštěla soupeře kromě standartek téměř k ničemu. Naopak to mohl být autor branky J.Šťastný, který dvakrát ve svých šancích neproměnil. A tak až ve 45. minutě profitoval z jeho sóla z levé strany JAKUB CHYBA  a svou první letošní brankou v sezoně uklidnil hněvkovické -- 2:0.

Na začátku druhého poločasu se hosté snažili s výsledkem něco udělat, bohužel neúspěšně. V 68. minutě jim však utekl ze středu hřiště na levou stranu M.Nulíček a jeho příhru využil JAKUB CHYBA ke druhé brance v zápase --  3:0. Poté ještě pěkně střílel O.Šťastný a několik závarů brankou neskončilo. Hosté se do žádné významnější možnosti nedostali, a tak Hněvkovice slaví zaslouženou výhru a posun v tabulce.

V příštím kolem vyrážíme na hřiště Lípy B, začátek sobotního utkání v 15.30 h.

2. Šmolovy 6 4 1 1 15: 5 13   ( 4)

3. Havl. Borová B 6 4 1 1 18: 10 13   ( 7)

14. Dolní Město 6 0 1 5 8: 20 1   (-11)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLADŠÍ ŽÁCI:

ÚSOBÍ - HNĚVKOVICE 3:8

Úspěšný víkend hněvkovické kopané potvrdili i naši žáci, kteří slaví po kolektivním výkonu první výhru v soutěži, branky vstřelili 7x Vítek Horký a 1x Pavel Janů - více na www.tjhnevkovice-zaci.banda.cz.

HNĚVKOVICE - TIS - 4:3,

I středeční vložené utkání zvládli naši mladí borci na jedničku a porazili silný Tis, branky zaznamenali 2x Vítek Horký, 1x Toník Vrána a 1x Adam Mašín