8. KOLO -- HNĚVKOVICE - LEŠTINA B 4:0 (3:0)

publikováno 29.09.2014 (aktualizováno 01.10.2014)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, P.Rajdl (79. P.Veleta), T.Geher, T.Pajer - J.Šťastný, P.Starý (30. M.Pipek), M.Geher, Z.Rajdl, O.Šťastný - M.Nulíček (69. J.Vošický)

Branky: 25. a 81. O.Šťastný, 9. M.Nulíček, 31. J.Šťastný

Hněvkováci chtěli v dalším kole navázat na úspěšné tři předchozí zápasy, no a úvod se jim vyvedl, v 9. minutě si  po spolupráci M.Gehera a J.Šťastného naběhl na centr druhého jmenovaného MICHAL NULÍČEK a zhruba z penaltového prostoru otevřel skóre 1:0. Hosté se spoléhali především na nakopávání na rychlého Bránika, ale obrana domácích jim toho moc nepovolovala. Ve 25. minutě se navíc postavil k trestnému kopu ONDRA ŠŤASTNÝ a jeho tvrdá tečovaná střela zdí zaplavala do sítě -- 2:0. Veselo bylo o pár minut ještě více, to když propálil brankáře soupeře i JIRKA ŠTASTNÝ -- 3:0. V poslední čtvrthodině se střídaly šance na obou stranách. Díky dvěma zákrokům M.Peroutky jsme však udrželi do poločasu nadějné skóre.

Druhou půli jsme hráli na výbornou. Soupeř si vypracoval jednu šanci až ke konci zápasu, hněvkovičtí však předtím kontrolovali hru. Břevno trefil M.Geher, tyč O.Šťastný. V poslední čtvrtině zápasu viděli diváci i několik pěkných kombinací a jednu branku, kterou si po rohu ONDRY ŠŤASTNÉHO dal hostující brankář sám do vlastní sítě v 81. minutě -- 4:0. Po dalším kolektivním výkonu tak slavíme čtvrtou výhru v řadě a posouváme se na senzační třetí příčku v tabulce.

Příští neděli vyrážíme na zápas do Chotěboře, kde se s nováčkem soutěže utkáme od 15. hodin.

4. Pohled B 8 4 2 2 8: 5 14   ( 5)

5. Havl. Borová B 8 4 1 3 19: 13 13   ( 4)

13. Mírovka B 8 1 1 6 11: 25 4   ( -5)

14. Dolní Město 8 0 1 7 10: 25 1   (-14)

MLADŠÍ ŽÁCI:

HNĚVKOVICE - LÍPA 0:9 (0:6) - nepovedené utkání odehráli o víkendu naši mladší žáci, kdy výrazně podlehli Lípě, více info na webu mládeže www.tjhnevkovice-zaci.banda.cz