9.KOLO -- CHOTĚBOŘ C - HNĚVKOVICE 4:1(1:0)

publikováno 05.10.2014 (aktualizováno 07.10.2014)

SESTAVA:J.Rajdl st. - T.Chyba, T.Geher, P.Rajdl, T.Pajer - J.Šťastný (80. P.Veleta), Z.Rajdl, M.Geher, M.Pipek, O.Šťastný - M.Nulíček

Branka: 52.M.Nulíček

Po čtyřech vítězných utkáních přišla prohra v Chotěboři. Utkání na hřišti připomínající spíše oraniště se odehrávalo zpočátku ve vyrovnaném duchu, ze kterého nejvíce celý zápas vyčnívalo na obě strany nepřesné pískaní rozhodčího Mošnera a v prvním poločase i zbytečné řečnění některých hněvkovických hráčů. Hněvkováci si vypracovali tři nadějné možnosti, únik M.Pipka (držený soupeřem v pokutovém území) však brankou neskončil, dvě střely T.Gehera šli těsně nad. Domácí měli první šanci v 10. minutě, mladý Ledvinka však v samostatném brejku zamířil těsně vedle, ale po vyšachování hněvkovické defenzívy v 39. minutě otevřel skóre zkušený Pfeffer --1:0.

Prvních pět minut druhé půle rozhodlo celý zápas. Po akci z pravé útočné strany dorážel nejprve ve 47.minutě do poloprázdné branky znovu Pfeffer, aby stejný hráč, který dle našeho názoru stál po střele do tyče v ofsajdovém postavení poslal domácí ve 49.minutě do trojbrankového vedení --3:0. Oranžovočerní sice po spolupráci M.Gehera a střelce MICHALA NULÍČKA v 52. minutě snížili na 3:1, ale v dalším průběhu byl jejich výkon matný, bez kombinačních akcí, ale i bez bojovnosti. Zato domácí se snažili hrát hodně natěsno a nepustili svého soupeře do žádné další šance. Naopak byla v 79.minutě proti Hněvkovicím nařízena penalta, kterou bezpečně proměnil ve svůj čtvrtý gól v zápase Pfeffer --4:1. V závěru se již nic vážnějšího nestalo, a tak si body připisují domácí, kteří tak svého soupeře přeskakují na skóre ve vyrovnané tabulce.

Pohled B - Tis B 3:0

H.Borová B - Dolní Město 3:2

Leština B - Věžnice B 5:3

Česká Bělá -Sobíňov 0:0

Mírovka B - Keřkov 0:1

Lípa B - Šmolovy 3:1