10. KOLO -- HNĚVKOVICE - POHLED B 2:0 (2:0)

publikováno 12.10.2014 (aktualizováno 18.10.2014)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, T.Geher, P.Rajdl, T.Pajer (46. M.Pipek) - J.Šťastný, Z.Rajdl (74. P.Veleta), M.Geher, P.Končel, O.Šťastný - M.Nulíček (64. J.Vošický)

Branky: 21. z penalty a 39. J.Šťastný

Hněvkováci zvládli další domácí zápas s nulou a porazili doma silný Pohled B. V první čtvrthodince se hrál bojovný fotbal téměř bez šancí a poté začali mít mírně navrch domácí hráči. Ve 21. minutě zahrál jeden z pohledských ve vápně rukou a následovala penalta. Tu s jistotou proměnil JIRKA ŠŤASTNÝ -- 1:0. Hosté se snažili kombinovat, ale nedostávali k těsné blízkosti domácí branky. Další šanci ke zvýšení měl J.Šťastný, kdy mu vybojoval ztracený míč O.Šťastný, ale jeho pohotová střela levačkou mířila těsně vedle. Ve 39. minutě získal také téměř ztracený míč M.Geher, šel sám na branku a těsně před vápnem byl faulován Horáčkem. Z přímého kopu poté střelou přes zeď překonal Vašíčka podruhé JIRKA ŠŤASTNÝ -- 2:0. Do poločasu se již nic vážného nestalo, a tak jsme odcházeli do kabin spokojeni.

Na začátku druhé půle jsme se chtěli vyvarovat stejného scénáře jako v Chotěboři, což se nám povedlo a s postupem času se utkání proměňovalo v debaty některých hráčů mezi sebou, přibývalo i faulů. Moc krásy  tedy k vidění nebylo, ale důležité bylo, že soupeř neměl vlastně žádnou větší šanci, z oranžovočerných střílel dvakrát zhruba v polovině druhé půle vysoko nad z voleje M.Geher. Eleminovali jsme rychlá křídla soupeře a v závěru si vypracovali i naši střídající hráči nebezpečné náznaky šancí. Jednu z nich bohužel promarnil v 85. minutě P.Veleta, když si v poslední chvíli ukopl před brankářem soupeře míč.

Další utkání jsme tak zvládli a připisujeme si sedmnáctý bod do tabulky, který znamená znovu posun vpřed.

V příštím kole míříme do H.Borové, začátek nedělního utkání ve 14,30h.

2. Šmolovy 10 7 1 2 28: 9 22   ( 7)

3. Havl. Borová B 10 6 1 3 24: 16 19   ( 7)

4. Hněvkovice 10 5 2 3 21: 16 17   ( -1)

5. Pohled B 10 5 2 3 11: 7 17   ( 5)

6. Lípa B 10 4 4 2 25: 19 16   ( -2)

7. Leština B 10 5 1 4 24: 24 16   ( 4)

8. Chotěboř C 10 4 3 3 24: 15 15   ( 0)

9. Sobíňov 10 3 3 4 17: 20 12   ( 0)

10. Česká Bělá 10 3 3 4 15: 24 12   ( -3)

11. Věžnice B 10 3 2 5 22: 33 11   ( -7)

12. Tis B 10 2 1 7 13: 25 7   (-11)

13. Dolní Město 10 1 1 8 13: 28 4   (-14)

9. Úsobí 7 0 0 7 14: 78 0   (-15)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM na 42. týden:

MUŽI: 19.10.2014 od 14,30 h -- H.BOROVÁ - HNĚVKOVICE - odjezd ve 13 h -  osobní auta

ŽÁCI: 18.10.2014 od 10 h -- VESELÝ ŽĎÁR - HNĚVKOVICE - 2:3 (2:2) - branky: 2x Vítek Horký, 1x Mirek Sedláček