13. KOLO -- ČESKÁ BĚLÁ - HNĚVKOVICE 1:1 (1:1)

publikováno 01.11.2014 (aktualizováno 03.11.2014)

SESTAVA: M.Peroutka - M.Pipek, T.Geher, P.Rajdl, T.Pajer - M.Geher, Z.Rajdl, P.Starý (52. J.Vošický), P.Končel - M.Nulíček (68. M.Fanta), J.Šťastný

branka: 21. M.Nulíček

V posledním podzimním kole nás přivítali fotbalisté České Bělé. Na velmi těžkém terénu se nehrál moc pohledný fotbal. Hněvkováci si však vytvořili v prvním poločase velké množství šancí, třikrát šel na brankáře soupeře sám J.Šťastný, ale tentokráte mu dát gól nebylo přáno. Další šanci měl M.Nulíček, neujala se ani střela P.Končela. Jedinou branku Hněvkovic dal ve 21. minutě MICHAL NULÍČEK, který po příhře Z.Rajdla obehrál brankáře soupeře a do prázdné branky otevřel skóre -- 0:1. Domácí však za pět minut vyrovnali, po faulu jednoho z hněvkovický obránců ve vápně proměnil českobělský Souček penaltu -- 1:1. Poté trefil J.Šťastný z boku tyč.  V závěru poločasu se ještě oranžovočerní dožadovali penalty za ruku ve vápně po rohovém kopu, rozhodčí však situaci penaltově neposoudil. Domácí hráče hněvkovičtí v první půlce pustili pouze k jedné střele.

To začátek druhé půle patřil jednoznačně hostitelům. Českobělští začali býti více běhavější a agresívnější a obrana Hněvkovic měla najednou více práce. Těžký terén si kolikrát s hráči obou týmů pohrál, míče podivně odskakovaly a i díky tomu docházelo k několika šancím na obou stranách. Poslední čtvrthodinka byla bohatá na možnosti, naši největší měl J.Vošický, ale z malého vápna mířil vedle, pět minut před koncem mohli i domácí po brejku z pravé strany rozhodnout, ale jejich střelu zablokoval jeden z hostujících obránců tak, že skončila těsně vedle tyče.

Hněvkováci tak zakončili podzimní sezónu se solidním počtem 22 bodů.

Pohled B - Leština B 0:2

Sobíňov - Tis B 5:1

Mírovka B - Věžnice B 2:0

H.Borová B - Lípa B 2:2

Chotěboř C - Šmolovy 1:2

Keřkov - Dolní Město 2:0