15. KOLO -- HNĚVKOVICE - KEŘKOV 3:0 (1:0)

publikováno 30.03.2015 (aktualizováno 03.04.2015)

SESTAVA: M.Peroutka - M.Pajer, P.Rajdl, O.Šťastný, T.Chyba - J.Šťastný, Z.Rajdl (87. J.Vošický), M.Fanta, P.Veleta (65. M.Geher), T.Pajer - M.Nulíček (84. J.Chyba)

Branky: 14. O.Šťastný, 62. M.Nulíček, 82. M.Geher

Utkání s Keřkovem na těžkém terénu moc krásy z obou stran nenabídlo, především se bojovalo. Hněvkovičtí šli do vedení ve 14. minutě, kdy trestný kop ONDRY ŠŤASTNÉHO z velké dálky ¨zaplaval¨¨ těsně před brankářem soupeře a míč skončil v síti -- 1:0. Hosté mohli zanedlouho vyrovnat, kdy se jim po faulu ve vápně naskytla penalta, kterou však útočník soupeře namířil nad branku. Hosté nakopávali míče na své nebezpečné útočníky, domácí zkoušeli rychlé brejky. Do konce poločasu se však již nic nezměnilo.

Na začátku druhé půle se odehrávalo to samé, jen terén byl čím dále nekvalitnější a docházelo tak k více nepřesnostem. V 62. minutě se prosadil MICHAL NULÍČEK, když z pravé strany centroval tak šikovně, že míč namířil do sítě -- 2:0. Snížit mohl ve velké šanci Zvolánek, když využill dvou podklouznutí hněvkovických hráčů a šel sám na branku, jenže namířil těsně vedle tyče. A když se neujala ani tvrdá střela Kunce z přímého kopu, trestali potřetí oranžovočerní. V 82. minutě vystřelil těsně za vápnem MILAN GEHER a nepříliš tvrdá střela skončila po špatném zákroku brankáře soupeře v síti -- 3:0.

Hněvkovičtí tak ve šlágru kola porazili druhý Keřkov a vyhřívají se v tabulce na krásném 3.místě. V příštím kole míříme do Dolního Města, začátek nedělního utkání v 15,30 h.

Pohled B - Šmolovy 3:0

Chotěboř C - H.Borová B 7:0

Tis B - Dolní Město B 2:1

Lípa B - Česká Bělá 0:0

Leština B - Mírovka B 4:1

Věžnice B - Sobíňov 2:0