17. KOLO -- HNĚVKOVICE - TIS B 3:2 (2:1)

publikováno 13.04.2015 (aktualizováno 17.04.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Pajer, P.Rajdl, O.Šťastný, T.Chyba - P.Veleta (67. J.Chyba), Z.Rajdl (46.P.Starý), M.Geher, T.Pajer - J.Štastný, M.Nulíček (80. J.Vošický)

Branky: 31. M.Geher, 32. J.Šťastný, 84. J.Vošický

Do utkání s Tisem jsme nastoupili oslabení, hosté naopak přijeli v silné sestavě. V prvních třiceti minutách byl náš soupeř jasně lepší, domácí se hledali. Soupeř měl sílu především ve dvojici Benák - Kafka, kteří tvořili hru. Běhavější hosté třikrát mířili těsně vedle, jednou vykopával jeden z hněvkovických z prázdné branky. Naopak oranžovočerní využili hned prvních chyb soupeře. Nejprve vybojovali útočníci míč pro MILANA GEHERA a ten si s koncovkou ve 31. minutě poradil -- 1:0. Uběhlo pár sekund a po odkopu od branky podskočili stopeři soupeře míč, do brejku se dostal JIRKA ŠŤASTNÝ a prostřelil brankáře soupeře podruhé -- 2:0. Po dvou brankách v krátkém sledu už hosté tolik aktivní nebyli, ale přesto po naší chybě snižoval ve 43. minutě Kozlík -- 2:1.

Ve druhém poločase už byla hra vyrovnanější. Moc pěkných akcí ale diváci neviděli. Do dobré šance se propracoval v polovině poločasu J.Šťastný, ale vychytal ho brankář.  Až v závěrečné desetiminutovce přišly další branky. Nejprve v 84. minutě poslal T.Pajer před prázdnou branku míč JANU VOŠICKÉMU, který po krátkém pobytu na hřišti skóroval -- 3:1. Ještě hosté se nevzdali a nadále bojovali. Podařilo se jim v 87. minutě po rohovém kopu a krásné hlavičce Mareše snížit na rozdíl jedné branky -- 3:2. Zanedlouho však přišel závěrečný hvizd rozhodčího Čejky, jenž utkání velmi dobře zvládl a body tak zůstali v Hněvkovicích.

Hosté si určitě alespoň bod za svůj výkon zasloužili, hraje se však na branky a hněvkovičtí tak slaví další jarní výhru. V příštím kole míříme na hřiště lídra soutěže do Šmolov, začátek sobotního utkání je od 16. hodin.

5. Leština B 15 8 1 6 34: 31 25   ( 1)

6. Chotěboř C 15 6 3 6 37: 21 21   ( -6)

7. Sobíňov 16 6 3 7 28: 30 21   ( 0)

8. Havl. Borová B 15 6 3 6 28: 31 21   ( 0)

9. Pohled B 15 6 2 7 16: 18 20   ( -4)

10. Věžnice B 15 6 2 7 27: 39 20   ( -7)

11. Tis B 15 4 2 9 23: 36 14   (-10)

12. Česká Bělá 15 3 5 7 18: 34 14   ( -7)

13. Mírovka B 15 3 2 10 20: 38 11   ( -7) -

14. Dolní Město 15 3 1 11 23: 37 10   (-11)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM NA 18-19.4.2015:

MUŽI: 18.4. od 16 h -- ŠMOLOVY - HNĚVKOVICE - odjezd osobními auty ve 14:15 h

MLADŠÍ ŽÁCI: 19.4. od 9.30 h -- HERÁLEC - HNĚVKOVICE

Svou sezónu začínají i o tomto víkendu mladší žáci. Kádr mužstva zůstal pohromadě, navíc k nám přichazí na střídavý start z Křivsoudova talentovaný Adam Fučík a z Ledče nad Sázavou na hostování sourozenci Veselých. Držme našim mladým nadějím palce.