Úvod » Sezona 2014/15

18. KOLO -- ŠMOLOVY - HNĚVKOVICE 4:0 (2:0)

publikováno 19.04.2015 (aktualizováno 20.04.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Pajer, O.Šťastný, P.Rajdl, T.Chyba - P.Veleta, Z.Rajdl (60.J.Vošický), M.Fanta, T.Pajer - J.Šťastný (73. J.Těšínský), M.Nulíček

Šlágr kola ovládli vedoucí Šmolovy a míří pomalu do okresního přeboru. Před utkáním jsme počítali počet zraněných a nepřítomných hráčů - výčet se zastavil na číslici 6. Domácí šli do vedení v 15. minutě, kdy si šmolovský útočník z levé strany obehrál dva soupeře, poslal míč na druhou stranu a Strašilův polocentr - polostřela končí v síti -- 1:0. Hrálo se hodně běhavé utkání, na šmolovských byla cítit jejich dobrá fyzická kondice, obrana vedoucího týmu tabulky nám mnoho místa nenechala. V polovině poločasu trefil šmolovský Martínek břevno, poté mířil vedle J.Šťastný. Druhou branku dali Šmolovy ve 41. minutě, kdy Petr z pravé strany prošel až do pokutového území a předložil svému spoluhráči míč před prázdnou branku -- 2:0. Poté jsme se dostali do hry i my, bohužel po pěkné akci z levé strany mířil před odchodem do kabin těsně vedle tyče T.Pajer.

Začátek druhé půle se nesl v našem mírném tlaku, v 55. minutě už jsme se po hlavičce M.Fanty málem radovali, ale ani tentokrát nám nebylo přáno a míč skončil těsně vedle tyče. Rozhodnutí utkání tak přišlo v 65. minutě, po nešťastné střele z dálky jednoho z domácích -- 3:0. Následně již bylo jisté, že si body ze Šmolov nedovezeme a tomu i odpovídal obraz hry, sice jsme měli pár náznaků šancí, ty však likvidovala šmolovská obrana. Naopak v poslední čtvrthodině dvakrát zasahoval po dobrých šancích domácích náš brankář, v 80. minutě však střídající hráč Šmolov přidal i pro nás trochu krutou čtvrtou branku -- 4:0.

Možná jsme si  zasloužili ve finální fázi za předvedený výkon lepší výsledek, tentokrát se  od nás oproti předchozím dvěma zápasům odvrátilo trochu štěstí.Hněvkovice zůstávají na třetí pozici, v příštím kole se v sobotu pokusíme prolomit neúspěšnou bilanci na hřišti Věžnic. S místním B týmem se utkáme v 16. hodin.

5. Leština B 16 8 2 6 35: 32 26   ( 2)

6. Havl. Borová B 16 7 3 6 32: 31 24   ( 3)

7. Sobíňov 17 7 3 7 30: 31 24   ( 0)

8. Pohled B 16 7 2 7 17: 18 23   ( -1)

9. Chotěboř C 16 6 3 7 38: 23 21   ( -6)

10. Věžnice B 16 6 2 8 29: 46 20   ( -7)

11. Tis B 16 5 2 9 30: 38 17   (-10)

12. Česká Bělá 16 3 5 8 18: 35 14   (-10)

13. Dolní Město 16 3 2 11 24: 38 11   (-13)

14. Mírovka B 16 3 2 11 20: 42 11   (-10)

MLADŠÍ ŽÁCI: HERÁLEC - HNĚVKOVICE 0:4 (0:2)

Branky: 2x A.Mašín, 2x A.Vrána

Sestava: M.Čmedla - P.Janů, A.Mašín, V.Veselá, A.Fučík, A.Vrána - V.Horký, J.Veselý, R.Čmedla, T.Kubista

Naši žáci zvítězili jednoznačně na hřišti mužstva, které s mládeží pracuje dlouhodobě na velmi dobré úrovni. Nejlepším hráčem utkání byla Veronika Veselá, pochvalu však za kolektivní výkon zaslouží všichni hráči i včetně těch nejmenších...více info na webu mládeže www.tjhnevkovice-zaci.banda.cz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------