Úvod » Sezona 2014/15

16. KOLO -- DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE 6:0 (0:0)

publikováno 02.05.2015

SESTAVA: M.Červený - M.Pajer, P.Rajdl (46. Z.Rajdl), O.Šťastný, T.Chyba - J.Šťastný, M.Fanta (68.J.Chyba), M.Geher, P.Veleta (58. J.Vošický), T.Pajer - M.Nulíček

V Dolním městě jsme předvedli nejhorší výkon sezony. Od úvodních minut jsme prohrávali většinu osobních soubojů, zaostávali jsme v rychlosti a důrazu. Nepříliš pohledný první poločas přinesl pouze dvě šance domácích, ale jejich střelci mířili vedle...A druhá půle? Domácí se ujali vedení Vaňkátem ve 48. minutě, kdy jeho polocentr - polostřela z úhlu zapadla do sítě. O pět minut později přeskočil po centrovaném míči jeden z domácích dva hněvkovické a bylo to o dvě branky. Poté jsme zhruba na deset minut začali hrát chvíli po zemi a začali jsme mít i územní převahu. Na branku však nešla žádná střela, těch pár co jsme vyprodukovali bylo nepřesných. Za to Dolnoměstským se povedla v 70. minutě akce po straně a střela jejich záložníka k tyči znamenala třetí branku. Poté jsme si dali nešťastně dvě vlastní branky a poslední gól jsme svému soupeři po další hrubce v obraně doslova darovali. Vázla nám mezihra a euforicky hrající domácí vyhráli zcela zaslouženě - do utkání jsme po dvou zápasech nastoupili v celkem silné sestavě momentální doby....Prostě bída z naší strany. Utkání se povedlo rozhodčímu Fotrovi.  Snad se z utkání poučíme a získáme body v nedělním zápase s Lípou B.

Mírovka B - Chotěboř C 0:1

Šmolovy - Tis B 5:0

Keřkov - Věžnice B 5:0

Leština B - Česká Bělá 2:0

Sobíňov - Lípa B 3:0

H.Borová B - Pohled B 0:4