Úvod » Sezona 2014/15

21. KOLO -- LEŠTINA B - HNĚVKOVICE 3:0 (2:0)

publikováno 10.05.2015

SESTAVA: J.Rajdl - P.Veleta, O.Šťastný, M.Fanta, T.Pajer - M.Pajer, Z.Rajdl, M.Geher, M.Červený (78. M.Těšínský) , J.Šťastný - M.Nulíček

Na utkání do Leštiny jsme dorazili bez 4 zraněných a 6 hráčů, kteří bohužel nedorazili z osobních důvodů (a to nepočítám M.Pipka, jenž je dlouhodobě v zahraničí). Domácí nás svým běhavým fotbalem od úvodu zatlačili do defenzívy a my jsme se téměř stále bránili. Vyústěním tlaku byli dvě branky v první půlhodině. Nejprve centr z trestného kopu na naše malé vápno a hlavička do sítě a poté trestný kop, který skončil uprostřed branky pod břevnem. My jsme měli pouze několik rohů, ale zdobila nás nedůrazná koncovka. Po první půli jsme zaslouženě prohrávali.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili, předvedli jsme konečně i několik přihrávek. Terén byl místy velmi mokrý a docházelo k několika nepředvídaným odskokům míče. Do naší největší šance se dostal M.Červený, ale jeho hlavička mířila nad. Rozhodnutí přišlo čtvrt hodiny před koncem. Domácím se chvíli předtím povedlo trefit tyč, ale ve zmiňované 75. minutě po rohovém kopu Proňka na přední tyč si jeden z hněvkovických stojící u tyče srazil míč do vlastní sítě. Bylo rozhodnuto. V závěru se do hry dostal k premiérovému mistrovskému zápasu v dresu mužů i M.Těšínský, který nám jel ochotně pomoci.

Utkání, ve kterém Leština B zaslouženě zvítězila se povedlo i rozhodčímu Culkovi. My jsme ani ve čtvrtém jarním venkovním zápase nezískali ani bod. Snad se nám zadaří v dalším kole, v neděli hostíme od 16.30 h na domácí půdě na jaře hodně dobře hrající tým Chotěboře C.

6. Pohled B 20 9 2 9 24: 21 29   ( -1)

7. Havl. Borová B 20 8 5 7 37: 36 29   ( -1)

8. Chotěboř C 20 8 4 8 47: 28 28   ( -5)

9. Sobíňov 20 7 4 9 32: 37 25   ( -2)

10. Dolní Město 20 7 2 11 40: 41 23   ( -7)

11. Věžnice B 20 7 2 11 39: 63 23   ( -7)

12. Tis B 20 5 3 12 34: 54 18   (-12)

13. Česká Bělá 20 4 6 10 25: 46 18   (-12)

14. Mírovka B 20 4 3 13 27: 51 15   (-15)

MLADŠÍ ŽÁCI: Lípa - Hněvkovice 2:4, branky: 3x A.Mašín, 1x V.Horký - více info na žákovském webu www.tjhnevkovice-zaci.banda.cz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------