22. KOLO -- HNĚVKOVICE - CHOTĚBOŘ C 1:1 (0:0)

publikováno 17.05.2015 (aktualizováno 18.05.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Nulíček, P.Rajdl, O.Šťastný, P.Veleta (46. M.Červený) - J.Šťastný, Z.Rajdl, M.Geher, M.Pajer, M.Fanta - J.Vošický

Branka: 78.M.Nulíček

V dalším utkání jsme hostili jeden z nejlepších týmů jara - Chotěboř C. Opět jsme nastoupili v poslepované sestavě, která však v prvním poločase Chotěboři téměř nic nedovolila. Několik šikovných mladíků hostů se snažilo tvořit hru, ale snaha končila většinou před naším kruhem. U Hněvkovic byl střelecky nejaktivnější v první dvacetiminutovce M.Geher, ale jeho tři střely mířily mimo. Největší šanci prvního poločasu měl M.Fanta, ale své zakončení uspěchal a také nezakončil přesně.

Ve druhém poločase bylo šancí mnohem více. V první desetiminutovce jsme měli  možnosti my, ale dvakrát se neprosadil  M.Fanta. Hosté se snažili vybízet svého střelce Doležala, ale ten se tentokrát neprosadil. J.Rajdl v naší brance chytil dvě tutovky soupeře, ale v 75. minutě byl krátký na střelu střídajícího Hajšmana do šibenice -- 0:1.  Hněvkovičtí se nevzdali a za tři minuty bylo vyrovnáno. Na roh O. Šťastného si naběhl MICHAL NULÍČEK a hlavou zamířil k tyči -- 1:1. V závěrečné desetiminutovce měli oba týmy po jedné velké šanci, ale skóre už se nezměnilo. Ve vyrovnané tabulce tak po další ztrátě klesáme na pátou příčku.

V příštím kole míříme do Pohledu, kde se nám nedaří, ale snad zlomíme špatnou jarní bilanci na hřištích soupeřů - začátek sobotního utkání je v 16,30 h.

4. Pohled B 21 10 2 9 28: 23 32   ( 2)

5. Hněvkovice 21 9 5 7 40: 42 32   ( -1)

6. Lípa B 21 7 9 5 40: 37 30   ( -3)

7. Chotěboř C 21 8 5 8 48: 29 29   ( -4)

8. Havl. Borová B 21 8 5 8 39: 39 29   ( -1)

9. Sobíňov 21 8 4 9 34: 37 28   ( -2)

10. Dolní Město 21 8 2 11 43: 43 26   ( -7)

11. Věžnice B 21 8 2 11 42: 63 26   ( -7)

12. Tis B 21 5 3 13 36: 58 18   (-15)

13. Česká Bělá 21 4 6 11 25: 48 18   (-12)

14. Mírovka B 21 4 3 14 27: 54 15   (-15)

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 6:3 (2:2)

Naši žáci po vyrovnaném průběhu zlomili na začátku druhého poločasu dvěma góly svého soupeře a rozhodli o svém dalším vítězství - více info na webu mládeže: www.tjhnevkovice-zaci.banda.cz