23. KOLO -- POHLED B - HNĚVKOVICE 1:4 (1:3)

publikováno 24.05.2015 (aktualizováno 29.05.2015)

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta, O.Šťastný, P.Rajdl(50. M.Červený), T.Pajer - J.Šťastný, Z.Rajdl, M.Fanta, M.Geher, M.Nulíček - J.Vošický

Branky: 10. a 57. M.Geher, 25. a 45. M.Nulíček

Do Pohledu jsme dorazili opět velmi nekompletní a navíc hned ve 3. minutě jsme po chybě v obraně rychle prohrávali. Naštěstí nás vývoj úvodu zápasu nijak nepoznamenal a brzy jsme vyrovnali. Po rohovém kopu v 10. minutě přihrál hlavou T.Pajer na MILANA GEHERA a ten zblízka srovnal -- 1:1. Utkání jsme se snažili hrát více kombinačně než minulé zápasy. Po další naší standartce ve 25. minutě přišel centr ze středu hřiště na levou stranu na MICHALA NULÍČKA, jenž si vyměnil míč s T.Pajerem a z úhlu prostřelil Vašíčka -- 1:2. Z domácích nejvíce hrozil ledečský rodák J.Moučka, ale jeho spoluhráči z jeho přihrávek v první půlce nic nevytěžili a když jeho a Krpálka trestný kop mířil těsně vedle tyče, radovali jsme se my. Po akci z pravé strany a centru P.Velety, který prošel skrz malé vápno soupeře, trefil naší třetí branku ve 45. minutě MICHAL NULÍČEK -- 1:3.

Ve druhém poločase jsme se chtěli vyvarovat naší tradiční hluché desetiminutovky. Výsledkem byl náš nejlepší jarní výkon. V 57. minutě po centru O.Šťastného dal svou druhou branku MILANA GEHER -- 1:4. Od té doby jsme velmi dobrým týmovým výkonem kontrolovali vývoj zápasu a navíc jsme přidali i několik pěkných kombinací. Domácí ohrozili jednou pěknou střelou hněvkovickou branku, ale M.Peroutka vytáhl míč mířící pod břevno na rohový kop. Standartky svého soupeře jsme ubránili, a tak si vezeme z Pohledu zaslouženě tři body a tím pádem se i poprvé na jaře radujeme spolu se dvěma našimi fanoušky :-) z výhry z venkovního zápasu.

V příštím kole přivítáme doma Havlíčkovu Borovou B, začátek nedělního utkání je v 16.30 h.

Česká Bělá - Keřkov 3:1

Sobíňov - Šmolovy 2:3

Mírovka B - Dolní Město 3:3

Chotěboř C - Věžnice B 9:0

H.Borová B - Tis B 1:0

Leština B - Lípa B 5:2