24. KOLO -- HNĚVKOVICE - H. BOROVÁ B 6:1 (3:1)

publikováno 01.06.2015 (aktualizováno 05.06.2015)

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta (53. Z.Rajdl), P.Rajdl (75. J.Těšínský), O.Šťastný, T.Pajer - J.Šťastný, M.Fanta, M.Pajer, M.Geher, M.Nulíček (60. P.Starý) - J.Vošický

Branky: 1.,22.,70.,72. J.Šťastný, 27. M.Geher, 57. M.Fanta

Předposledním domácím soupeřem v sezóně byli fotbalisté z daleké H.Borové. Po pár sekundách náš soupeř již prohrával, to když udělal rozruch v obraně soupeře J.Vošický a JIRKA ŠŤASTNÝ rozjel své čtyřgólové představení -- 1:0. V dalších pěti minutách jsme si vytvořili  dvě obrovské šance a především ta M.Gehera volala po gólu. Jenže hosté v 11. minutě po rohovém kopu vyrovnali. Z otočky se trefil Zvolánek -- 1:1. Poté přišlo nudných patnáct minut, kdy se moc fotbalových věcí neudálo. Ve 22. minutě vrátil Hněvkovicím vedení JIRKA ŠŤASTNÝ, když obstřelil šikovně z úhlu brankáře soupeře - míč se odrazil od tyče do branky -- 2:1. O pět minut později to bylo o dvě branky, centr O.Šťastného tečoval krásně špičkou kopačky MILAN GEHER -- 3:1. Hosté toho co se týče ofenzívy moc nepředvedli.

Ve druhém poločase byli Hněvkovice jednoznačně lepší, ale branku vstřelil až zhruba po čtvrthodině MARTIN FANTA -  po pěkné kombinační akci na jejíž konci byla příhra M.Gehera  -- 4:1. Poté přidal ještě další dvě branky JIRKA ŠŤASTNÝ a hněvkovičtí následně předvedli několik pěkných akcí, fotbal bavil všechny, kromě našeho soupeře.

Letošní sezóna s sebou přinesla několik milníků - historicky nejúspěšnější pro náš klub, navíc jsme včera uhráli nejvyšší výhru v soutěži a viděli čtyřgólového střelce v našem dresu ve 3. třídě.....

V příštím kole míříme na hřiště poslední Mírovky B, začátek nedělního utkání v 16,30 h - odjezd mikrobusem v 15 h.