Úvod » Sezona 2014/15

25. KOLO -- MÍROVKA B - HNĚVKOVICE 2:0(0:0)

publikováno 07.06.2015 (aktualizováno 10.06.2015)

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta (46. Z.Rajdl), P.Rajdl (55. P.Starý), O.Šťastný, T.Pajer - J.Šťastný (75. M.Červený), M.Fanta, M.Geher, M.Pajer, M.Nulíček - J.Vošický

Na úzkém a krátkém hřišti v Mírovce se nehrálo vůbec pohledné utkání. V první polovině poločasu si obě mužstva vytvořila pouze náznaky šancí po standartních situacích. Naši první nebezpečnou střelu na branku vyslal až na konci poločasu M.Geher, ale domácí brankář jí vyrazil.

Ve druhém poločase pokračovala plácaná z obou stran. Přibylo však o trochu více vzruchu před oběma brankami. Do vedení jsme mohli jít čtvrthodiny před koncem, když po naší velké šanci vykopávali hráči Mírovky třikrát od brankové čáry. V 80. minutě trefil M.Červený boční tyč.  V závěru hněvkovičtí ve snaze vyhrát otevřeli hru a když už se chýlil remízový konec, využil kolmé přihrávky v 88. minutě Berky a otevřel skóre -- 1:0. O  dvě minuty později přidali domácí po brejku do rozhozené obrany druhou branku, po které dobře pískající rozhodčí Beránek ukončil zápas, ve kterém si vyhrát nezasloužilo ani jedno z mužstev.

V příštím kole hostíme vyjímečně v sobotu od 15,30 h mužstvo České Bělé a budeme se snažit rozloučit s úspěšnou sezónou před domácím publikem výhrou.

2. Keřkov 24 14 6 4 42: 20 48   ( 12)

3. Chotěboř C 24 11 5 8 65: 29 38   ( -1)

4. Hněvkovice 24 11 5 8 50: 46 38   ( 2)

5. Leština B 24 12 2 10 49: 54 38   ( 2)

6. Pohled B 24 10 3 11 30: 31 33   ( -3)

7. Havl. Borová B 24 9 6 9 42: 46 33   ( -3)

8. Lípa B 24 7 10 7 43: 47 31   ( -5)

9. Dolní Město 24 9 3 12 49: 51 30   ( -6)

10. Věžnice B 24 9 3 12 46: 73 30   ( -6)

11. Sobíňov 24 8 4 12 39: 45 28   ( -8)

12. Česká Bělá 24 7 6 11 35: 52 27   ( -9)

13. Tis B 24 6 3 15 40: 63 21   (-15)

14. Mírovka B 24 5 4 15 33: 59 19   (-17)

MLADŠÍ ŽÁCI: TIS - HNĚVKOVICE - utkání se neodehrálo pro nedostatečný počet domácích hráčů

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM NA 13.6.2015:

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - HABRY od 13,15 h

MUŽI: HNĚVKOVICE - ČESKÁ BĚLÁ od 15,30 h  - sraz ve 14,00 h

Dne 6.6. uspořádala T.J.Sokol Hněvkovice ve spolupráci s obcí Hněvkovice na pěkně připraveném fotbalovém hřišti za hudebního doprovodu Den dětí. Za horkého počasí nás navštívilo několik desítek dětí, které si prošly včetně kulis i 9 disciplín : střelba na branku, malování, hádanky, jízda s kolečkem, kuželky, chůdy, nafukovací překážková dráha, míček na pálce, házení míčky. Následovala poté ještě soutěž družstev o další výhry. Pro děti byly také připraveny skákací hrady, sprcha, osvěžení v bazénkách a občerstvení v pergole. Třešničkou na dortu bylo i vystoupení SDH Hněvkovice.

Díky komu se celá akce uspořádala? Hlavní roli při přípravě a organizování měla  Zuzana Červená, které nejvíce pomáhali Petr Končel, Zdeněk Rajdl, Iveta Ryšavá a na stanovištích Romana Divišová, Nikola Vopěnková, Petr Vopěnka, Petr Veleta, Martin Fanta, Petr Rajdl s Annou Krejčí, Jan Vošický, Aneta Sechovcová, Pavel a Jana Šťastných a sbor dobrovolných hasičů Hněvkovice.

Velké poděkování patří partnerům a sponzorům celé akce: Obci Hněvkovice, Mimitextil – Zuzana Červená, Ovocné a Růžové školce Šťastných, Radkovi Zubcovi, firmám Miloš Tulach - Spedilog, Fous s.r.o., Grammer – Dolní Královice, Schäffer – Sudex Ledeč nad Sázavou.

Děkuji všem za spolupráci a tomu, na koho jsem jmenovitě zapomněl se omlouvám.