1. KOLO -- 6.9. v 13:45 h -- HNĚVKOVICE - HABRY - 5:11

2. KOLO -- 13.9. v 13:45 h -- HNĚVKOVICE - HERÁLEC - 13:1

3. KOLO -- 20.9. v 9:30 h -- KOŽLÍ - HNĚVKOVICE - 4:8

4. KOLO -- 27.9. v 13:15 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO - 13:3

5. KOLO -- 4.10. v 9:30 h -- LÍPA - HNĚVKOVICE - 5:6

6. KOLO -- 11.10. v 12:45 h -- HNĚVKOVICE - LIPNICE - 20:0

7. KOLO -- 18.10. v 9:30 h -- VESELÝ ŽĎÁR - HNĚVKOVICE - NEDĚLE

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY MUŽI:

26.7.2015 -- HNĚVKOVICE -  ZBRASLAVICE 4:1 (3:1)

Branky: 2x J.Šťastný, 1x M.Fanta, 1x T.Chyba

Sestava: M.Peroutka (J.Rajdl st.) - T.Chyba, O.Šťastný, P.Rajdl, J.Vavrla, T.Pajer - M.Pajer, M.Geher, M.Fanta - J. Chyba, J.Šťastný -- J.Těšínský, R.Veleta, M.Večeřa, Z.Rajdl

Utkání s favorizovanými Zbraslavicemi jsme nezačali dobře a prohrávali jsme již v 1.minutě. Mužstvo však předvedlo dokonalý obrat a do poločasu jsme vedli o dvě branky. Ve druhém poločase jsme náš dobrý výkon korunovali čtvrtou brankou a ještě několik dobrých šancí jsme nevyužili. Hosté se snažili hrát kombinačně, ale i přes velké množství změn během zápasu jsme utkání zvládli.

2.8. v 17 h -- LEDEČ B - HNĚVKOVICE 2:5 (1:3)

Branky: 2x J.Šťastný, J.Vošický, T.Pajer, M.Geher

Sestava: M.Peroutka (46. J.Rajdl st.) - T.Chyba, O.Šťastný, P.Rajdl, T.Pajer - J.Šťastný, J.Kupec, M.Fanta, M.Geher, P.Veleta - J.Vošický -- J.Chyba, J.Těšínský, Z.Rajdl, M.Červený

V utkání se soupeřem ze 4. třídy jsme byli v prvním poločase lepším týmem a ujali jsme se vedení po brankách J.Vošického a J.Šťastného, navíc ještě J.Chyba trefil zblízka tyč. Domácí svou jedinou šanci využili zhruba po půl hodině, jenže o chvíli později kontroval po rohovém kopu T.Pajer. Ve druhém poločase byli ledečtí přece jen nebezpečnějším týmem a několikrát nás podržel brankář. Zhruba dvacet minut před koncem jsme během dvou minut dali dvě branky a bylo rozhodnuto. V poslední minutě se podařilo domácím hráčům korigovat skóre druhou brankou. Výsledek nás potěšil, ale letošní provázející smůla na zranění se nezastavila a na marodku přibyli bohužel další dva hráči.

Hněvkovičtí fotbalisté mají za sebou dva úspěšné přátelské zápasy před novou sezónou, ve kterých prokázali střeleckou produktivitu a narodily se i velmi úspěšné výsledky. Snad na ně naváží i v nové sezóně. Se kterými hráči se v sezóně 2015/2016 představíme? Úspěšný kádr se povedlo udržet pohromadě, navíc se z ledečského dorostu vrací nadějný dorostenec Jan Vavrla, znovu prokázat svůj talent se pokusí další dorostenec Jan Kupec, jenž se vrací k fotbalu po krátké pauze. Do ledečského dorostu odchází na půlroční hostování další dva nadějní fotbalisté - Martin Rajdl a Dan Dvořák. Přejme si neméně úspěšnou sezónu jako tu loňskou a co nejméně zraněných.... před novou sezónou, která vypukne o tomto víkendu jich máme nezvykle velký počet....

Do nové sezóny vstupujeme i s novými sponzory, jsou jimi Baumit s.r.o., Brandýs nad Labem a pokrývačství - klempířství František Nekola - Dolní Královice. Obě firmy doplnily naše dlouholeté partnery Obec Hněvkovice, Auto Mojžíš - Pohleď, Fous s.r.o.- Brandýs nad Labem, Mudr. Martin Stránský - Praha,  Spedilog a.s. - Loket, Zámečnictví - zednictví Šťastný - Hněvkovice, Autodíly Vrána - Hněvkovice, Ovocná a růžová školka Štastných - Nová Ves, Elkomplex s.r.o. - Ledeč n.Sázavou, G-Color s.r.o. - Kozlov, Vinotéka u Sv.Barbory - Kutná Hora a barvy Alenka - Ledeč nad Sázavou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------