3. KOLO -- HNĚVKOVICE - N.VES U SVĚTLÉ 4:2 (2:1)

publikováno 25.08.2015

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta, P.Rajdl, T.Geher, T.Pajer(79. T.Chyba) - M.Pajer, M.Fanta, M.Geher, J.Kupec (75. J.Těšínský), O.Šťastný - J.Šťastný- připraveni navíc J.Vavrla a J.Chyba

Branky: 5. M.Geher, 14. M.Fanta, 54. O.Šťastný, 89. J.Šťastný

V nedělním pouťovém odpoledni jsme přivítali nováčka soutěže. Hosté se hned ve 3. minutě ujali vedení, když Závorkova střela z trestného kopu prošla našemu brankáři mezi rukama -- 0:1. Jenže odpověď netrvala dlouho, po dalekonosném autu z vlastní poloviny se míč dostal od O.Šťastného k MILANU GEHEROVI, který křížnou střelou vyrovnal -- 1:1. Zápas probíhal za bouřlivé atmosféry a zanedlouho se domácí fanoušci radovali podruhé, když roh O.Šťastného dopravil hlavou do sítě MARTIN FANTA -- 2:1. V rozmezí 20.- 30. minuty měli Hněvkováci tři velké šance, nejvíce po brance volal lob J.Šťastného, ale skončil bohužel na břevně. Ke konci poločasu měli i hosté šance, změnu stavu to nepřineslo.

Nehrálo se moc pohledné utkání, spíše bojovné, v 54. minutě po spolupráci bratrů Šťastných přidal ONDRA ŠŤASTNÝ levačkou třetí branku -- 3:1. Zdálo se, že si hněvkovičtí v klidu dojdou pro výhru, ale opak byl pravdou. Brejk do otevřené obrany v 87. minutě proměnil z pravé strany SOBEK -- 3:2. O minutu později zachraňoval tutovku hostům zákrokem nohou M.Peroutka, následný závar zlikvidovala obrana...a z protiútoku se radovali domácí -  přes sto přítomných diváků potěšil JIRKA ŠŤASTNÝ střelou po zemi, čímž definitivně rozhodl o výhře Hněvkovic -- 4:2.

V příštím kole míříme do Dolního Města, začátek nedělního zápasu je od 16,30 h.

14. Leština B 3 0 0 3 2:12 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM NA TENTO TÝDEN:

25-26.8. - Fotbalové soustředění žáků - fotbalové hřiště

28.8. od 18 h -- MLADŠÍ ŽÁCI PŘÁTELSKY - HNĚVKOVICE - KOŽLÍ

28.8. od 18 h - trénink muži

30.8. od 16,30 h -- MUŽI - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE - odjezd v 15,10 h