6. KOLO -- HNĚVKOVICE - VĚŽNICE B 5:0 (2:0)

publikováno 13.09.2015 (aktualizováno 15.09.2015)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba (46. P.Končel), M.Nulíček, T.Geher, T.Pajer - P.Veleta, M.Pajer (60. J.Vavrla), M.Geher, O.Šťastný - J.Šťastný, J.Kupec (70. J.Chyba) -- připraveni J.Rajdl st., J.Těšínský, Z.Rajdl

Branky: 3. M.Pajer, 27. J.Kupec, 50. a 68. O.Šťastný, 57. P.Veleta

V dalším domácím  zápase jsme na našem tvrdém hřišti přivítali mužstvo Věžnice B. Hosté mají tradičně venku úplně jiné mužstvo, než při domácích zápasech, a tak tomu bylo i tentokrát. Hned ve 3. minutě jsme šli do vedení, na roh O.Šťastného si naskočil MICHAL PAJER a hlavou otevřel skóre -- 1:0. Hosté mi připadali vcelku odevzdaní a nebyli příliš nebezpeční, my jsme však nemohli najít recept na to, abychom se kombinačně dostali do šancí. Ve zhruba 20. minutě po křížném pasu z obrany se ocitl P.Veleta sám před brankářem soupeře, ale ten včasným vyběhnutím jeho šanci zmařil. Ve 27. minutě přišla pěkná akce domácích, to když náš dorostenec JAN KUPEC vstřelil premiérovou branku mezi muži. Po centru zleva od O.Šťastného rozvlnil hlavičkou šibenici branky soupeře -- 2:0. V závěru poločasu i hosté vypracovali závar, ze kterého nastřelili tyč a to byla možná také jediná a poslední velká šance soupeře.

V prvních minutách druhé půle jsme zápas rozhodli. V 50. minutě se trefil ONDRA ŠŤASTNÝ, když zblízka profitoval z příhry svého bratra J.Šťastného -- 3:0. Hostující pomezní mával ofsajd, z mého pohledu z dálky těžko posoudit, hlavní rozhodčí branku uznal. O další chvíli později se dvakrát zastřeloval M.Geher, zanedlouho si však připsal asistenci, když jeho centr z pravé strany proměnil hlavičkou PETR VELETA ve čtvrtou branku -- 4:0. Od  60. minuty zažíval premiéru v soutěžním zápase mužů šestnáctiletý dorostenec J.Vavrla.  Poslední střelecké slovo v zápase měl ONDRA ŠŤASTNÝ v 68. minutě, kdy jeho střela levačkou zamířila také do šibenice -- 5:0.

V utkání jsme měli celý zápas více ze hry, jednoznačně jsme zvítězili a držíme tak s malým náskokem krásnou druhou příčku v tabulce. V příštím kole míříme do Železných hor, kde se v Malči střetneme s nováčkem soutěže, který nám vyšel vstříc s posunutím začátku sobotního utkání na 17 h.

14. Leština B 6 0 1 5 5:20 1

MLADŠÍ ŽÁCI: Hněvkovice - Herálec 13:1 (5:1)

Branky: 7x V.Horký, 4x M.Sedláček, 2x A.Vrána

SESTAVA: P.Janů (31. J.Veselý) - A.Vrána, V.Veselá, R.Čmedla, M.Sedláček, V.Horký - B.Franzbergerová, D.Smejkal, T.Kubista

Hosté z Herálce přijeli jen v šesti hráčích, ale první třetinu zápasu se sympaticky drželi. Poté však rozjeli svůj brankostroj V.Horký a M.Sedláček, skóre mohlo být i mnohonásobně vyšší, ale naši hráči nevyužili další velké šance. Naše mužstvo se snažilo hrát i místy kombinačně od obrany a je znovu oproti loňsku vidět větší pokrok v myšlení a hře hráčů a hráček našeho týmu. Pochvalu za kolektivní výkon zaslouží všichni i včetně těch střídajících. V příštím kole míří naše naděje k derby utkání do Kožlí, začátek nedělního zápasu je od 9,30 h.

8. Herálec 2 0 0 2 1:18 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM NA 38. TÝDEN:

15.8.2015 od 17 - 18,30  h -- trénink žáci

17.8.2015 od 17 - 18,30 h -- trénink žáci

18.8.2015 od 18 - 19,15 h -- trénink muži

19.8.2015 od 17,00 h - mistrovské utkání muži -- MALEČ - HNĚVKOVICE -- odjezd v 15 h