publikováno 01.02.2016 (aktualizováno 17.02.2016)

PROGRAM NA 6. TÝDEN:

MUŽI:

17.2.2016 od 18,30 h - 19,00 h - výběh muži - sraz - BILLA, Ledeč nad Sázavou

21.2.2016 od 14,30 h - 16,15 h  - KOŽLÍ - HNĚVKOVICE - přátelské utkání - sraz ve 13,45 h v Kožlí

ŽÁCI:

18.2.2016 od 16,30 h -- 18,00 h tréninik  - tělocvična ZŠ Hněvkovice

21.2.2016 od 13,30 h - 15,00 h trénink - tělocvična ZŠ Nádražní, Ledeč nad Sázavou

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ MUŽI:

6.2.2015 od 14 h -- HAVLÍČKŮV BROD C - HNĚVKOVICE 3:4 (1:2)

SESTAVA: R.Veleta (46. J.Rajdl st.) - P.Veleta, T.Geher, M.Nulíček, T.Pajer - M.Koubský, M.Pajer, M.Geher, J.Šťastný, O.Šťastný - M.Pipek -- J.Vavrla, J.Těšínský, Z.Rajdl

Branky: M.Pipek, M.Koubský, J.Šťastný, M.Nulíček

V utkání plném chyb a mnoha šancí na obou stranách jsme šli hned v 1. minutě do vedení a kromě vyrovnání domácích na začátku druhého poločasu na 2:2 jsme téměř celý zápas vedli. Havlíčkobrodské mužstvo plné bývalých hráčů krajských soutěší se snažilo hrát kombinačně, nám vyšlo spoustu rychlých akcí. Hned v prvním zápase za náš tým se trefila nová posila Michal Koubský.  Nejlepšími hráči našeho mužstva byli oba brankáři, Richard Veleta a Jan Rajdl, kteří působili jistým dojmem, stejně jako na straně domácích Standa Duben.

21.2.2016 od 14,30 h -- KOŽLÍ - HNĚVKOVICE -- NEDĚLE - sraz ve 14 h v Kožlí

28.2.2016 od 16 h -- HNĚVKOVICE - LIPNICE na UT v Humpolci -- NEDĚLE

12.3. 2016 od 15 h -- ZBRASLAVICE - HNĚVKOVICE -- SOBOTA

19.3.2016 od 15 h -- SENOŽATY - HNĚVKOVICE -- SOBOTA

TERMÍNY SE MOHOU JEŠTĚ ZMĚNIT

Jarní sezóna mužů začíná o víkendu 26-27.3.2016 zápasem s Lípou B, jarní sezóna mladších žáků začíná o víkendu 23-24.4.2015 zápasem v Herálci