13. TÝDEN

publikováno 27.03.2016 (aktualizováno 31.03.2016)

PROGRAM NA 13.TÝDEN:

MUŽI: 1.4.2016 od 17,00 h - trénink - fotbalové hřiště

3.4.2016 od 15,30 h - mistrovské utkání NOVÁ VES U SVĚTLÉ - HNĚVKOVICE, odjezd ve 14,15 h

ŽÁCI: 2.4.2016 od 16,00 h - trénink - fotbalové hřiště

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. KOLO - MUŽI - 27.3.2016:

HNĚVKOVICE - LÍPA B 7:0 (3:0)

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, M.Nulíček, J.Kopic, O.Šťastný - J.Šťastný, T.Geher, M.Pajer, M.Geher, M.Koubský (68. J.Těšínský) - M.Pipek (59. T.Pajer) -- připraveni J.Rajdl, Z.Rajdl

Branky: 3., 9., 20. M.Geher, 73. a 86. J.Šťastný. 77. T.Pajer, 89. M.Nulíček

Konečně po dlouhém čekání vypukly jarní fotbalové boje 3. třídy. Do Hněvkovic přijela rezerva Lípy, která nás v podzimním kole porazila, a tak jsme měli co vracet. Hosté se začátku moc nechytli. Ve 3. minutě našel M.Koubský přesnou příhrou MILANA GEHERA, který našel mezeru mezi brankářem a tyčí a o otevřel skóre -- 1:0. V 9. minutě roh O.Šťastného přesně na hlavu MILANA GEHERA a domácí vedli o dvě branky -- 2:0. Třetí střela na branku a třetí gól, v 19. minutě obral MILAN GEHER o míč hostujícího beka a potvrdil svou jarní střeleckou formu -- 3:0. Hosté se díky naší konsolidované defenzívě nedostali ani k jedné střele na branku, a tak jsme v pohodě drželi vedení. Těsně před poločasem po pěkné akci orazítkoval J.Šťastný tvrdou střelou břevno.

Prvních dvacet minut druhé půle se hosté zlepšili a vytvořili si i dvě možnosti, první střela šla mimo, druhou vykopával z brankové čáry M.Nulíček. Hněvkováci jakoby trochu ubrali z plynu a šetřili se na závěr. Ten vyšel oranžovočerným výborně. V 73. minutě po několika přihrávkách až od obrany nadvakrát skóroval z pravé strany JIRKA ŠŤASTNÝ -- 4:0. O čtyři minuty později nahrával poslední střelec branky na pravou stranu TOMÁŠI PAJEROVI, a ten ač tísněn, vstřelil krásnou pátou branku do šibenice -- 5:0. V 86. minutě, po další pěkné  kombinační akci zapomněli lipští znovu na JIRKU ŠŤASTNÉHO, který levačkou přeloboval brankáře soupeře -- 6:0. Zdecimovaný soupeř inkasoval ještě v poslední minutě, když těsně za vápnem vystřelil MICHAL NULÍČEK a zpočátku nepříliš nebezpečně vypadající střela skončila u pravé tyče hostující branky v síti -- 7:0.

Po velmi dobrém kolektivním výkonu tak bereme tři body a velmi dobře zahajujeme jarní část. V příštím kole mířím na hřiště silnéh protivníka, do Nové Vsi u Světlé, začátek nedělního utkání v 15,30 h.

Leština B - Keřkov 0:3

Věžnice B - Česká Bělá 1:3

Sobíňov - H.Borová B 6:1

Šlapanov - Chotěboř C 0:2

Maleč - Pohled B 3:0

Dolní Město - N.Ves u Světlé 1:1