14. týden

publikováno 04.04.2016 (aktualizováno 08.04.2016)

PROGRAM na 14.TÝDEN:

MUŽI: 8.4.2016 od 17,30 h - 18,45 h - trénink muži

10.4.2016 od 15,30 h -- mistrovské utkání -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO - sraz nejpozději  ve 14,15 h

ŽÁCI: 5.4.2016 od 16,00 h - 17,30 h - trénink žáci

8.4.2016 od 16,00 h - 17,30 h - trénink žáci, v případě špatného počasí proběhne trénink v tělocvičně ZŠ Hněvkovice

_________________________________________________________________________________________________

MUŽI - 16. KOLO -- NOVÁ VES U SVĚTLÉ - HNĚVKOVICE 0:2 (0:0)

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, M.Nulíček, J.Kopic, O.Šťastný - J.Šťastný, M.Pipek, M.Pajer, M.Geher, T.Pajer (62. M.Fanta) - P.Veleta (82. Z.Rajdl) -- připraveni J.Rajdl, R.Veleta

V dalším jarním zápase jsme mířili do Nové Vsi, kde nás nečekalo určitě lehké utkání. Již s předstihem jsme věděli, že pojedeme nekompletní. V sobotu nám však hodil rukavici díky své prohře Keřkov a  my jsme určitě postup na druhou příčku chtěli potvrdit. To se nám od úvodu dařilo. Do desáté minuty  jsme si vypracovali čtyři střely na branku, v největší možnosti bohužel neproměnil M.Pajer. O pár minut později si vypracoval pěknou šanci P.Veleta, ale jeho střela ´´slabší´´ levačkou byla také nepřesná. Postupně se začali osmělovat i domácí, několik závarů před naší brankou jsme přežili, v největší šanci lob do naší prázdné branky zamířil těsně vedle tyče. V závěru poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale jak naše, tak i domácí obrana působila konsolidovaně a na nerozhodném skóre se nic nezměnilo.

I ve druhém poločase jsme měli více ze hry a trpělivě jsme si šli za první brankou. V 56. minutě jdeme do vedení, to kdy ONDRA ŠŤASTNÝ zatočil rohový kop do branky a novoveský brankář si za pomoci větru a sluníčka srazil míč do sítě -- 0:1. O chvíli později jsme mohli vedení zvýšit. Z hranice penalty nejprve přestřelil v dobré pozici M.Pipek, zhruba v 65. minutě po pěkné akci nezamířil ani přesně O.Šťastný. Následně využil naší chyby v obranné fázi  Závorka, ale trefil pouze tyč naší branky, následná dorážka do poloodkryté branky jednoho z domácích byla hodně nepřesná. V 75. minutě na malém vápně těsně minul míč M.Geher, o tři minuty později ale přišlo rozhodnutí. To když hněvkovický kapitán O.Šťastný našel svou křížnou nahrávkou na malém vápně připraveného svého bratra JIRKU ŠŤASTNÉHO, který se zblízka nemýlil -- 0:2. Po inkasované brance nás v posledních deseti minutách Nová Ves zatlačila. Jiskřičku naději mohl vykřesat ostrostřelec Závorka, kterého celý zápas velmi dobře strážil M.Pipek, ale poskytnutou penaltu poslal nad branku. Poté již bylo vlastně jisté, že si odvezeme tři body a také se tak stalo.

Po velmi dobrém kolektivním a soudržném výkonu tak zaslouženě vítězíme na hrišti soupeře, odkud se moc body nevozí. V příští kole hostíme našeho nejbližšího geografického souseda z Dolního Města, začátek nedělního utkání je v 15,30 h. Zveme všechny fanoušky na tento zápas a věříme, že nám forma vydrží i nadále.

Keřkov - Dolní Město 0:4

Chotěboř C - Leština B 7:0

H.Borová B - Šlapanov 6:0

Česká Bělá - Maleč 1:1

Pohled B - Sobíňov 2:2

Lípa B - Věžnice B 2:0