publikováno 10.04.2016 (aktualizováno 16.04.2016)

PROGRAM  na 15. TÝDEN:

MUŽI:

15.4. od 17,30 h - 18.45 h - trénink fotbalové hřiště

16.4. od 16,00 h - 18, 00 h - KEŘKOV - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd v 13,45 z HN autobusem-fanousci vítáni...

ŽÁCI:

12.4. od 16,00 - 17, 30 h - trénink fotbalové hřiště, v případě nepříznivého počasí v tělocvičně ZŠ

15.4. od 16,00 - 17,30 h - přátelské utkání KOŽLÍ - HNĚVKOVICE, odjezd od kříže v Hněvkovicích v 15,45 h - v případě nepříznivého počasí bude utkání zrušeno a následuje  trénink v tělocvičně ZŠ

________________________________________________________________________________________

17. KOLO MUŽI -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 4:1 (3:0)

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, J.Kopic, M.Nulíček, O.Šťastný - J.Šťastný, T.Geher, M.Pajer (62. Z.Rajdl) , M.Geher,  P.Veleta (80. J.Těšínský) - M.Pipek -- připraveni J.Rajdl, M.Fanta

Branky: 18. a 35. M.Pipek, 37. J.Šťastný, 47. M.Pajer

Po úspěšném zvládnutém venkovním utkání jsme chtěli potvrdit body další výhrou doma, tentokrát bylo soupeřem Dolní Město. Obě mužstva nenastoupila v nejsilnějším složení, za špatného počasí se nehrál moc pěkný fotbal, spíše silový. Hněvkovičtí však byli v první půli lepší a hned na začátku vystrašil svou dalekonosnou střelou brankáře soupeře M.Geher. Oranžovočerní šli do vedení v 18. minutě, to M.Nulíček vysunul MICHALA PIPKA, který se díky svému důrazu procpal před ležícího brankáře, špičkou kopačky přes něj dostal míč a zakončil do sítě -- 1:0.  Hosté dobře obsazovali, byli na tom i celkem dobře fyzicky, nejvíce zlobil Vaňkát, který měl dvě dobré šance, ale nedal. Dobrou m ožnost měl v polovině poločasu J.Šťastný, jeho střela šla mimo, ale stejný hráč ve 35. minutě přihrál MICHALU PIPKOVI, jehož důraz na branku opět slavil svůj úspěch a Hněvkovice tak  vedou o dvě branky -- 2:0. O dvě minuty později jsme slavili díky našemu nejlepšímu soutěžnímu střelci potřetí. JIRKA ŠŤASTNÝ byl přesunut trenérem z pravé strany na levou, kde se mu více dařilo a po své akci ve 37. minutě krásnou střelou šajtlí zaznamenal naší třetí branku -- 3:0.

První poločas jsme tak výsledkově ovládli. Na začátku druhé půle, konkrétně ve 47. minutě posadil trestný kop O.Šťastný na hlavu MICHALA PAJERA a výsledkem byl další krásný gól, který měl asi definiitivně zlomit  odpor hostů - 4:0 . Dolnoměští poslední půlhodinu zahráli velmi sympaticky a tlačili se k naší bráně. Naše defenzíva byla pod tlakem. Zasloužené snížení přišlo zhruba čtvrt hodiny před koncem z hlavy Doležala -- 4:1. Další změnu skóre jsme však nepřipustili, i přes velkou snahu soupeře. Naopak měli naši hráči dvě velké šance po brejcích v závěru. Nejprve těsně po snižujícím gólu neproměnil v gól svůj únik P.Veleta a zhruba pět  minut před koncem nastřelil po chybě obrany hostů tyč M.Nulíček.

Pro hosty je za jejich výkon výše porážky trochu krutá, v závěru nezvládl psychiku jeden z jejich hráčů a nechal se vyloučit, když oplácel faul a zároveň v přerušené hře napadl úderem  jednoho z domácích hráčů :-)).

Tři body se do tabulky počítají, i když výkon nebyl optimální. V příštím kole jedeme v sobotu 16.4. do Keřkova, před kterým jsme si zvýšili náskok v tabulce o šest bodů. Začátek utkání je v 16. hodin.