16.týden

publikováno 17.04.2016 (aktualizováno 23.04.2016)

PROGRAM NA 16. TÝDEN:

MUŽI: 22.4. 2016 od 17.30 h - 19.00 h -- trénink muži

23.4. 2016 od 16.00 h - 18.00 h -- mistrovské utkání VĚŽNICE B - HNĚVKOVICE 1:1 (1:0), branka: 76. M.Geher

ŽÁCI: 19.4. 2016 od 16.00 h - 17.30 h -- trénink žáci

22.4. 2016 od 16.00 h - 17.30 h -- trénink žáci

24.4. 2016 od 9.30 h - 11.00 h --  mistrovské utkání ml. žáci HERÁLEC - HNĚVKOVICE - !!odjezd mikrobusem v 8,00 h od ´´Kříže´´!!

18. KOLO MUŽI -- KEŘKOV - HNĚVKOVICE 1:1 (0:0), hráno 16.4. v Keřkově

Sestava: M.Peroutka (90. J.Rajdl st.) - P.Končel, M.Nulíček, J.Kopic, O.Šťastný - T.Pajer, T.Geher, M.Geher, M.Pajer (80. J.Těšínský), J.Šťastný - M.Pipek (68. M.Fanta) -- připraveni T.Chyba, Z.Rajdl

Branka: 49. M.Geher

Na utkání do Keřkova odjelo mužstvo i s fanoušky busem a zároveň i s šesti náhradníky. Zraněné koleno po rozcvičení ale nakonec nedovolilo nastoupit do zápasu M.Koubskému. V první desetiminutovce jsme byli lepším týmem a v 8. minutě musel zachraňovat po spolupráci bratrů Geherů a střele Tomáše domácí brankář Uhliř, když střelu vyrazil na roh. Zhruba od čtvrthodiny přebrali iniciativitu keřkovští a v největších šancích následující desetiminutovky neprostřelil našeho brankáře dvakrát Kunc. Nejprve prošla jeho střela z trestného kopu zdí, ale tvrdou ránu M.Peroutka vyrazil, o chvíli pozdějí z pravé strany znovu na našeho brankáře nevyzrál. Keřkov hrál svojí klasickou silovou hru s nepříjemným bráněním i napadáním. Přesto jsme mohli jít do vedení my, zhruba po půlhodině mířil nad po pěkné příhře od M.Gehera náš útočník M.Pipek. Do konce poločasu jsme měli další tři střely, které však přesné nebyli, keřkovským naše dobře fungující defenzíva nic nepovolila.

Ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem. Hned po pár minutách druhé půle poslal svůj roh O.Šťastný na zadní tyč, kde stál MILAN GEHER a hlavičkou otevřel skóre. -- 0:1. Na úzkém a krátkém hřišti se moc kombinovat nedalo, byli jsme svědky především nakopávané. Přesto, když jsme měli míč na zemi, svého soupeře naši hráči přehrávali. Zhruba dvacet pět minut před koncem měl na noze rozhodnutí M.Pajer, míč mu však skočil na drn, a tak v dobré šanci zamířil vedle. Zanedlouho musel náš záložník také kvůli zraněnému kolenu opustit hřiště. To už ale bylo vyrovnáno. Po našich chybách od středu hřiště se dostal v 68. minutě k centru zprava keřkovský kanonýr Kunc a jeden z Hněvkováků si dal hlavou vlastní gól -- 1:1.  V závěru se nezávislý fanoušek nenudil.  Nejprve mířil hlavou v 85. minutě po standartce těsně vedle tyče J.Kopic, pak předběhl v 89. minutě J.Šťastný beka Keřkova a z boku šel sám na bránu, jeho střelu však vyrazil Uhlíř vedle tyče. Po našem rohu z následné akce po zmatcích v obraně již mířil míč do naší sítě, ale v poslední chvíli ho vyškrábl těsně před brankovou čarou M.Peroutka, bohužel si však po zákroku zranil rameno a musel být ještě střídán.

S bodem z Keřkova jsme víceméně spokojeni, i když jsme dle našeho názoru byli lepším týmem a tři body nebyli daleko.

V příštím kole míříme v sobotu do Věžnice, kde se pokusíme proti místnímu béčku zlepšit naši bilanci v počtu dovezených bodů. Pokud se tak stane v plné výši, překonáme tak historický bodový rekord z minulé sezóny. O motivaci tak máme  postaráno, začátek sobotního utkání v daleké Věžnici je od 16 h.

Pohled B - Leština B 3:4

Česká Bělá - Šlapanov 4:0

H.Borová B - Chotěboř C 0:4

Nová Ves u Sv. - Maleč 1:3

Dolní Město - Věžnice B 3:1

Lípa B - Sobíňov 2:0