17. Týden

publikováno 23.04.2016 (aktualizováno 29.04.2016)

PROGRAM NA 17. TÝDEN:

MUŽI: 29.4. od 17.45 h - 19.00 h  - trénink - fotbalové hřiště

1.5. od 16.30 h - 18.30 h - HNĚVKOVICE - MALEČ - mistrovské utkání - sraz v 15 h

ŽÁCI: 26.4. od 16.00 h - 17.30 h - trénink - fotbalové hřiště

28.4. (čtvrtek!) od 16.00h - 17.30h - trénink - fotbalové hřiště

1.5. od 14.15 h - 15.30 h - HNĚVKOVICE - KOŽLÍ - mistrovské utkání

18. KOLO: VĚŽNICE B - HNĚVKOVICE 1:1 (1:0)

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel (56. P.Veleta, 78. Z.Rajdl), J.Kopic, M.Nulíček (68. J.Těšínský), O.Šťastný - T.Pajer, M.Fanta, T.Geher, M.Geher, J.Šťastný - M.Pipek -- připraven T.Chyba

V naší soutěži máme určitě jedno místo, kam mnoho z nás nerado jezdí, je to Věžnice. Zde se nám nedaří a potvrdilo se to i v sobotním duelu, který byl nejnepovedenějším v celé jarní soutěži. Bohužel jsme opět vyrazili nekompletní a další dva zraněné jsme měli po konci utkání. Pokud půjdeme od začátku, tak rychlejšími i důraznějšími byli hráči domácí. Zkušený Chalupník posílal svými dlouhými nákopy své spoluhráče do úniků a vzniklo tím několik ošemetných situací. Z naší strany byla v první půli asi nejnebezpečnější hlavička M.Fanty zhruba ve 20. minutě. Z nudné první půle vybočily dva momenty. Prvním byl jeden z domácích fanoušků, který se chtěl dostat často na hrací plochu a se svým klackem způsobit dle svých slov  újmu na zdraví :-) ...naštěstí se nic díky domácímu pořadateli neudálo. Druhým momentem byla první branka Věžnice ve 44. minutě, kdy se na naší levé straně objevili dva volní hráči a po úniku jednoho z nich využil nahrávku ze strany Štohanzl - 1:0. Tak skončil i první poločas.

Na začátku druhé půle jsme mohli dostat dvě branky, ale ve dvou zajímavých možnostech střelecky Věžničtí selhali. Nám nezbývalo nic jiného než útočit a v 65. minutě po rohovém kopu trefil M.Fanta tyč. O chvíli později jsme přišli o zraněného M.Nulíčka, kterého zanedlouho následoval na střídačku i další zraněný, tentokrát to byl P.Veleta. Před nevybíravým zákrokem  od Klementa  již bylo ale  vyrovnáno. V 76. minutě našel při našem trestném kopu přízemní přihrávkou J.Šťastný dobře postaveného MILANA GEHERA, který prostřelil jistého Enderleho -- 1:1. Zavěr s sebou přinesl spoustu faulů, ale o hodně zlepšenou hru Hněvkováků. V posledních patnácti minutách jsme svého soupeře přehrávali po zemi a snažili se strhnout vedení na svou stranu.O to větší jsme měli šanci, když se v 80. minutě po oplácení vyfauloval Klement a obdržel správně červenou. Jenže v nervózním závěru, který se nesl v neustálém nadávání buď na naše hráče nebo na rozhodčího ze strany místních fanoušků se již skóre nezměnilo, i přes několik našich náznaků šancí.  A tak utkání skončilo asi zaslouženou remízou.

V příštím kole doma hostíme 1.5. na jaře neporaženou Maleč, začátek nedělního utkání s nováčkem soutěže je od 16.30 h.

14. Havl. Borová B 18 4 2 12 20:48 14

______________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: HERÁLEC - HNĚVKOVICE 5:9 (2:6)

SESTAVA: P.Janů - A.Vrána, V.Veselá, R.Čmedla, M.Sedláček, V.Horký -- P.Kafka, D.Smejkal, T.Kubista,

Nepřítomen bez uvedení důvodu: Martin Zubec

Branky: 6x V.Horký, 1x M.Sedláček, 1x R.Čmedla, 1x P.Kafka

Naši žáci v prvním jarním utkání nezaváhali a po zásluze zvítězili. Díky poctivé práci našich trenérů v zimním období byl znát na všech posun ve výkonnosti, i když chybičky bychom také samozřejmě našli. Svůj první soutěžní zápas v našem týmu odehrál Pavel Kafka, ozdobil ho hned brankou. V utkání se na hřišti objevili všichni přítomní členové týmu. Pochvala všem, více statistických informací v příslušné sekci. V příštím kole hostíme na domácím hřišti v neděli 1.5. v derby utkání Kožlí, začátek utkání je ve 14.15 h.

Lípa - Habry 6:6

Kožlí - Veselý Žďár 8:9

1. Habry 8 6 2 0 97:33 20
2. Hněvkovice 8 6 0 2 75:33 18
3. Veselý Žďár 8 6 0 2 61:21 18
4. Lípa 8 5 1 2 89:38 16
5. Kožlí 8 3 1 4 43:46 10
6. Herálec 8 2 0 6 22:57 6