Hněvkovice x Kožlí

publikováno 02.05.2016

Mistrovské utkání mladších žáků - 10. kolo (odehraný 9. zápas)

Neděle 1.5. 2016 - 10. kolo (počet odehraných zápasů 9)

Sestava: Pája brankář, Vítek útok - kapitán, Mirek útok, stoper, Toník obrana, útok, Roman obránce, útok, Adam obránce, stoper, Verunka stoper, Dominik obrana, Pavel K. obrana, útok, Tomášek útok, Martin Z. útok., Kubík - z důvodu dlouhodobého zranění - náhradník.

Hněvkovice x Kožlí 11:3 (po poločase7:1)

Branky za Hněvkovice: 2. minuta - Horký Vít, 9.minuta -  Horký Vít, 10. minuta - Horký Vít, 12. minuta - Sedláček Miroslav, 13.minuta - Sedláček Miroslav, 20.minuta - Kafka Pavel, 24.minuta - Čmedla Roman, 40.minuta - Horký Vít, 48.minuta - Horký Vít, 52.minuta - Horký Vít, 58.minuta - Horký Vít

Branky Kožlí:  2.minuta - Brzoň Luboš, 45.minuta - Smejkal marián,  52. minuta - Vágner Matěj