19. Týden

publikováno 08.05.2016 (aktualizováno 10.05.2016)

PROGRAM NA 19.TÝDEN:

MUŽI: 13.5.2016 od 18,00 h - 19,15 h - trénink - fotbalové hřiště

15.5.2016 od 16,30 h - 18,30 h - mistrovské utkání HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV, sraz v 15,15 h

ŽÁCI: 10.5.2016 od 16,00 h - 17,30 h - trénink - fotbalové hřiště

13.5.2016 od 16,00 h - 17,30 h - trénink - fotbalové hřiště

15.5.2016 od 14,15 h - 15,30 h - mistrovské utkání HNĚVKOVICE - LÍPA, sraz ve 13,15 h

MUŽI - 20. KOLO -- SOBÍŇOV - HNĚVKOVICE 1:1 (1:1), hráno 7.5. v Sobíňově

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, J.Kopic (87. Z.Rajdl), M.Nulíček (65. M.Fanta), O.Šťastný - T.Pajer, T.Geher, M.Pajer, M.Geher, J.Šťastný - M.Pipek (78. T.Chyba), připraven J.Rajdl

Branka: 29. M.Pipek

Rozhodčí: Kutil

V sobotu nás možná čekal letos nejtěžší soupeř venku se kterým jsme měli hrát. Na výborně připraveném pažitu jsme mohli jít rychle do vedení, to když ve 2. minutě využil J.Šťastný chybu stopera Sobíňova a běžel sám na branku, gólman domácích mu však včasným vyběhnutím šanci překazil a vychytal ho. Naši hráči se snažili o technickou hru a ta se jim dařila. Sobíňov hrál na velmi nebezpečné brejky, hru tvořil výborně hrající Ondráček. Do vedení se mohli dostat také domácí, dali gól, ale pro ruku nebyl správně uznán. Ve 29. minutě utekl obraně domácích J.Šťastný po levé straně a předložil před poloprázdnou branku MICHALU PIPKOVI, jenž otevřel skóre -- 0:1. Jenže naše vedení netrvalo dlouho, zhruba ve 35. minutě rozehrávali sobíňovští zprava standartní situaci a míč se dostal až na levou stranu k úplně volnému obránci VOPRŠALOVI, který střelou na vzdálenější tyč vyrovnal -- 1:1. Ještě do konce poločasu měla obě mužstva po jedné šanci, skóre se však nezměnilo.

V prvních pěti minutách druhé půle jsme měli velký tlak. Nejprve opět z levé strany utekl J.Šťastný, ale koncovka na vzdálenější tyč těsně minula svůj cíl. O chvíli později se dostal do další tutovky M.Pipek, ale ani jemu se bohužel koncovka nevyvedla. Postupně se vyrovnala hra ve středu pole a i Sobíňov měl šance při kterých stálo štěstí na naší straně. V závěru jsme se snažili urvat výhru na naší stranu, měli jsme několik nadějných možností, ale brankáři Sobíňova vždy chytat uměli a bylo tomu i tentokrát. Zhruba v 73. minutě vychytal Veselý v další dobré možnosti hlavičku M.Fanty. Naopak díky naší ofenzívní hře se otevírala okénka k brejkům a jeden velký z nich nám málem byl pět minut před koncem osudným. Sobíňovský hráč se řítil sám na naší bránu, ale naštěstí jeho střela mířila do připraveného M.Peroutky. V Sobíňově jsme tak vyválčili  v novodobé historii klubu první bod, jakou bude mít cenu v tabulce uvidíme na konci soutěže. Z mého pohledu se hrál pěkný zápas 3. třídy.  Keřkov se nám v boji o druhou příčku nebezpečně přibližuje a do konce zbývá posledních šest kol...začíná zřejmě nejdůležitější část sezóny, tak uvidíme, jak se s ní popasujeme.

V příštím kole hrajeme v neděli 15.5. od 16,30 h doma se Šlapanovem, který na jaře vyválčil pouze jednu výhru a to v tomto 20. kole....

Chotěboř C - Lípa B 6:0

Pohled B - Keřkov 1:5

H.Borová B - Česká Bělá 3:2

Šlapanov - Dolní Město 1:0

Leština B - Nová Ves u Sv. 3:3

Maleč - Věžnice B 7:2