publikováno 16.05.2016 (aktualizováno 20.05.2016)

PROGRAM NA 20.TÝDEN:

MUŽI: 18.5.2016 od 18,30 h - 19,30 h - lehký trénink - fotbalové hřiště

20.5.2016 od 18,00 - 19,30 h - trénink - fotbalové hřiště

21.5.2016 od 17,30 h - 19,15 h - mistrovské utkání LEŠTINA B - HNĚVKOVICE, odjezd v 16,10 h

ŽÁCI: 17.5.2016 od 16,00 h - 17,30 h - trénink - fotbalové hřiště

20.5.2016 od 16,00 h - 17,30 h - trénink - fotbalové hřiště

22.5.2016 od 9,30 h - 11,00 h - mistrovské utkání LIPNICE - HNĚVKOVICE, odjezd v 8,30 h

_____________________________________________________________________________________________________

22. KOLO -- HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV 5:0 (2:0), hráno 15.5.2016 v Hněvkovicích

Rozhodčí: Havránek

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, J.Kopic, M.Nulíček, O.Šťastný - J.Šťastný, T.Geher, M.Geher, M.Pajer (70. J.Těšínský), T.Pajer (60. P.Veleta) - M.Pipek (46. M.Fanta), připraven T.Chyba, J.Rajdl

Branky: 58. a 63. M.Pajer, 2. T.Geher, 22. O.Šťastný, 65. M.Geher

V dalším domácím utkání jsme hostili na jaře trápící se Šlapanov. A vyšel nám výborně úvod, když ve 2. minutě našel M.Pipek svou přihrávko TOMÁŠE GEHERA, který střílel z velké dálky a jeho střela se odrazila od břevna do sítě -- 1:0. Poté jsme soupeře nadále tlačili a dvě dobré možnosti měl J.Šťastný. Ujala se až další střela z dálky, ve 22. minutě dostal možnost trestného kopu z levé strany ONDRA ŠŤASTNÝ a i jeho gól se musel líbit -- 2:0. Vedení jsme mohli po několika dalších šancích navýšit, bohužel se nepovedlo. A tak jsme mohli děkovat dvakrát  špatné koncovce šlapanovských, když jejich hráči se neprosadili gólově po střelách z pravé strany.

Ve druhém poločase se povedlo hněvkovickým navýšit skóre, nutno dodat, že soupeř byl celkem odevzdaný. V 58. minutě a v 63. minutě se dvakrát prosadil levačkou MICHAL PAJER, když profitoval z přihrávek po zemi z pravé strany. Jeho střely mířily k levé tyči. V 65. minutě se prosadil hlavou MILAN GEHER po centru J.Šťastného a zápas bylo definitivně rozhodnuto -- 5:0. Hostům se podařilo vypracovat si dvě nadějné možnosti, jinak jim naše defenzíva více nepovolila. Zhruba patnáct minut před koncem se nám naskytla možnost pokutového kopu, který však náš brankář M.Peroutka neproměnil. Další možnosti Hněvkováci neproměnili, a tak se zrodila naprosto zasloužená pětibranková výhra.

V příštím kole míříme do Leštiny, kde nás se zachraňujícím se místním béčkem čeká určitě tuhý boj. Začátek sobotního utkání je kvůli oslavám 110. let hasičů v Hněvkovicíh posunut na 17,30 hodinu.

Branka: A. Vrána

Naši reprezentanti mládežnické kategorie tentokráte sehráli výsledkově nepovedený zápas. Absence nemocného střelce Vítka Horkého a dalších omluvených byla znát. Přesto mužstvo bojovalo až do konce, což bylo pozitivním prvkem zápasu ve kterém se nedařilo. Několik šancí soupeře navíc zneškodnil Pavel Janů, naší ofenzívě tentokrát chybělo mnohokrát při koncovce štěstí. V příštím kole však určitě bude naše prohra napravena.

Habry - Kožlí 17:3

Herálec - Dolní Město 5:3

1. Habry 11 9 2 0 167:36 29
2. Lípa 11 8 1 2 121:43 25
3. Hněvkovice 11 8 0 3 96:49 24
4. Veselý Žďár 10 6 1 3 64:30 19
5. Kožlí 11 4 1 6 61:75 13
6. Herálec 11 3 0 8 28:85 9