MUŽI: 26.8. od 17 - 18.15 h - příprava obecních slavností

26.8. od 18.30 - 19.45 h - trénink

27.8. od 17 - 19 h - služba na obecních slavnostech

28.8. od 8 - 9.30 h - úklid po obecních slavnostech

28.8. od 16.30 h - HNĚVKOVICE - HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - mistrovské utkání, sraz v 15,15 h

ŽÁCI: 22.8. od 17 - 19 h - soustředění - fotbalové hřiště

23.8. od 17 h - přátelské utkání LEDEČ NAD SÁZAVOU - HNĚVKOVICE 7:7, více info v sekci referáty žáci

28.8. od 14.15 h -- HNĚVKOVICE - LIPNICE, mistrovské utkání, sraz ve 13.15 h

PŘÍPRAVKA: 24.8. od 16.45 h - 18 h - kvůli omluvenkám je ZRUŠENO.

___________________________________________________________________________________________________

4. KOLO -- DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE 3:3 (2:2), hráno 21.8. v D.Městě, rozhodčí Neuwirth

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta (66. P.Končel), M.Večeřa, M.Nulíček, O.Šťastný (76. T.Chyba) - M.Koubský (71. J.Chyba), T.Geher, M.Pajer (66. R.Veleta), M.Geher, M.Fanta - J.Šťastný -- připraveni J.Těšínský, J.Vavrla, J.Rajdl

Branky: 9.T.Geher, 38. M.Geher, 70. J.Šťastný z pen.

Ve 3. kole jsme zamířili do Dolního Města, které bude letos určitě silnější, než v loňské sezóně. Krásný sportovní areál do kterého zavítalo i několik našich fanoušků viděl první šanci domácích, při které se však v 5. minutě skóre neměnilo. Zato první střela hněvkovických v síti skončila. V 9. minutě mířil k tyči Tomáš Geher a na jeho přesnou střelu sice domácí Venc dosáhl, ale míč skončil v síti a Hněvkovice vedli -- 0:1. Chvilku poté se měla proti Hněvkovicím kopat penalta za ruku ve vápně, rozhodčí však stál v pro nás výhodném úhlu, a tak celou situaci ani nemohl vidět přesně. V 18. minutě uvolnil T.Geher do brejku J.Šťastného jenž utekl svému strážci a snažil se přehodit domácího brankáře, ten však konečky prstů celou akci zmařil. Vyrovnání se dolnoměští dočkali ve 21. minutě, kdy zakombinovali kolem našeho kruhu bez povšimnutí jejich dva hráči, následovala přízemní přihrávka na volného Chlada, který podstřelil našeho brankáře a bylo vyrovnáno -- 1:1. Poté se dostal do pěkné příležitosti po naší standartce M.Fanta, ale jeho hlavičku pod břevno Venc reflexivně vyrazil. My jsme se snažili mít několik úniků, které však končili většinou odmáváním ofsajdu domácím pomezním. V jednom z nich, který ofsajdem neskončil, předběhl své strážce J.Šťastný a jeho povedená koncovka levačkou mířila těsně vedle tyče.  Dolní Město hrozilo především díky rychlému Tichému, jenž dělal velké problémy. Ve 35. minutě uvolnili Hněvkováci střed hřiště a jeden z domácích postupoval bez povšimnutí dlouhou dobu až k velkému vápnu, jeho střelu M.Peroutka vyrazil, ale dobíhající Tichý byl rychlejší než naši beci a Dolní Město poprvé vedlo -- 2:1. Ne však dlouho, ve 38. minutě našel J.Šťastný hlavu MILANA GEHERA, který dostal míč odrazem o zem do sítě -- 2:2. Těsně před poločasem ještě zahrozil Krupička, jeho parádní střela skončila na břevně.

Začátek druhého poločasu byl zajímavý z obou stran, hrál se pro diváky velmi pěkný fotbal. Třetí branku dali jako první hosté. Do vzduchu se v 55. minutě pověsil M.Fanta a jeho hlavička skončila v síti...již jsme se radovali, ale praporek pomezního byl opět nahoře a branka nebyla uznána. V 58. minutě jdou do vedení opět domácí, kdy naši dva obránci neodvrátili míč, z čehož profitoval Krupička a tentokrát již mířil přesně -- 3:2. Nezbývalo, než hru oživit střídáními...To se také povedlo a brzy bylo vyrovnáno. V 70. minutě zahrál viditelně hráč D.Města ve vápně rukou a kopala se penalta. Tu poslal JIRKA ŠŤASTNÝ na druhou stranu než skočil Venc a bylo znovu vyrovnáno -- 3:3. V poslední čtvrthodince jsme hrozili ze standartek, několik ostrých rohů M.Večeři domácí odvrátili, přičemž zhruba v 80. minutě znovu vynikl po hlavičce M.Fanty brankář Venc a zachránil reflexem těsně před čárou. V 85. minutě byl po druhé žluté vyloučen M.Geher a naši hráči dohrávali v deseti. Obrana již poté domácím hráčům nic nepovolila, a tak zápas skončil asi spravedlivou remízou, kterou ocenilo i několik našich fanoušků, kterým děkujeme za podporu.

Po třech kolech máme solidních 7 bodů, vstřelených 10 branek, ale obranná hra si připsala 7 branek inkasovaných, což není ideální. V příštím kole hostíme v pouťovém utkání v neděli Havlíčkovu Borovou B od 16,30 h, které máme z jarní části určitě co vracet....(ZR).

Sobíňov - Lípa B 4:0

Maleč - Jeřišno 0:2

Víska - Česká Bělá 2:2

N.Ves - Leština B 3:2

Věžnice B - Šlapanov 1:4

H.Borová B - H.Brod C 2:5