Úvod » REFERÁTY - ŽÁCI do 2017

LEDEČ - HNĚVKOVICE 7:7

publikováno 24.08.2016

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 23.8.2016, hráno v Ledči nad Sázavou

Sestava: Pavel Janů – Verunka Veselá, Toník Vrána, Dominik Smejkal, Míra Sedláček, Vítek Horký, Na střídání byli připraveni: Roman Čmedla, Tomík Kubista, Pavel Kavka, Martin Zubec, Kubík Veselý. Branky: 5,12 a 15 min. Sedláček, 28,34,35 a 37 min. Horký.

V úterý 23. 8. jsme s našimi nadějemi odcestovali k přátelskému utkání do Ledče. První poločas pro nás začal lépe, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a dostali ho naší hrou pod tlak. Naši hráči plnili taktické pokyny skvěle a hra se tak odehrávala pod naší taktovkou. První branka utkání padla již v 5. minutě, kdy  Vítek Horký přistrčil míč Mírovi Sedláčkovi a ten rozvlnil síť -- 0:1. Naši hráči pokračovali ve skvělém napadání. Ve 12. minutě jsme se dostali do většího vedení, kdy se opět prosadil Míra Sedláček -- 0:2. Nesmíme však zapomínat ani na soupeře, který měl také slušné brankové příležitosti, ale ty většinou končily vedle nebo je lapil náš brankář Pavel Janů. V 15. minutě dovršil HATTRICK MÍRA SEDLÁČEK, kterému asistoval náš kapitán Vítek Horký -- 0:3. Naši hráči se pak nechali vedením ukolébat a toho využila Ledeč. O snížení se z její strany v 17. minutě postaral hráč číslo 7 a snížil tak na 1:3. Tým Ledče gól zdravě nakopnul a ve 20. minutě snížil hráč číslo 9 na 2:3. Do konce prvního poločasu se přelévala hra z jedné strany na druhou a byli k vidění gólové příležitosti obou týmů. Ve 28. minutě uzavřel poločasové skóre Vítek Horký po asistenci Míry Sedláčka -- 2:4.

Druhý poločas nepochopitelně Hněvkovické naděje zaspaly. Ledeč je náporem zatlačila a ve 31. minutě snížil hráč číslo 13 na 3:4. O minutu později bylo ještě hůře, když hráč číslo 12 vyrovnal --  4:4. Náš tým se naštěstí probral z poločasové pauzy a začal se opět soustředit na fotbal. Ve 34. minutě se prosadil Vítek Horký, kterému poslala kolmici středem hřiště Verunka Veselá a my se tak ujali vedení -- 4:5. Minutu na to nás rozveselil Vítek Horký dalším HATTRICKEM a posunul skóre na 4:6, asistenci si připsal Míra Sedláček. Ve 37. minutě bylo ještě veseleji, když Vítek Horký zvýšil -- 4:7. Ledeč se dočkala branky ve 48. minutě, hráč číslo 9 snížil na 5:7. Naši hráči dali Ledči, která se ve druhém poločase opět dostala do náporu hodně prostoru a využil toho hráč číslo 8 a snížil výsledek zápasu -- 6:7. Nutno podotknout že tým Ledče podržel BRANKÁŘ, který chvílemi v brance čaroval, a naši střelci si na něm vylámali zuby. Výsledek zápasu a spravedlivou remízu zařídil hráč Ledče číslo 9 v 60. minutě a uzavřel skóre zápasu -- 7:7.

Našim hráčům bychom chtěli poděkovat za týdenní soustředění, které zvládli z pohledu trenérů naprosto bravurně. Rodiče a přátele TJ SOKOL HNĚVKOVICE bychom chtěli pozvat na první mistrovské utkání našich malých fotbalistů, které odehrajeme doma s Lipicí v neděli v 14:15 h.