35. TÝDEN

publikováno 28.08.2016 (aktualizováno 02.09.2016)

35. TÝDEN:

MUŽI: 2.9. od 18:15 h -- trénink, fotbalové hřiště

4.9. od 13:30 h -- mistrovské utkání HAVLÍČKŮV BROD C - HNĚVKOVICE, odjezd ve 12 h

ŽÁCI: 30.8. od 17:00 h -- trénink, fotbalové hřiště

2.9. od 17:00 h -- trénink, fotbalové hřiště

4.9. od 14:30 h -- mistrovské utkání DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE, odjezd ve 13,30 h

PŘÍPRAVKA: 31.8. od 16:45 h -- trénink, fotbalové hřiště

4. KOLO -- HNĚVKOVICE - HAVLÍČKOVA BOROVÁ B 4:2 (0:1), hráno 28.8. v Hněvkovicích, rozhodčí Kutil

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta (74. T.Chyba), M.Večeřa (82. Z.Rajdl), M.Pajer, O.Šťastný - M.Koubský, T.Geher, M.Fanta, J.Šťastný, J.Těšínský (66.J.Vavrla) - J.Kupec (78. J.Chyba)

Branky: 54. M.Koubský, 62. M.Fanta, 66. J.Kupec, 82. J.Šťastný

K pouťovému utkání přijela do Hněvkovic rezerva Borové i s posilou Veselým z A mužstva v brance, naopak nám chybělo několik hráčů ze sestavy, svůj první letošní zápas sehrál dorostenec J.Vavrla, který se nám vrátil zpět z Ledče nad Sázavou, kde krajskou soutěž dorostu odhlásili. V první půli se hrálo neurovnaně. Do dobré příležitosti se dostal zhruba v 18. minutě T.Geher, který však z hranice penalty trefil jen nohy vybíhajícího brankáře soupeře. Poté letělo několik centrů z pravé strany kolem malého vápna soupeře, ale naši hráči jen těsně na míč nedosáhli. Hosté se snažili po stranách, ale nepřesnosti byly oboustranné. Zhruba ve 40. minutě nejdříve naši hráči netrefili ve vápně míč, aby se po chybce našeho beka  na kruhu řítil hostující útočník sám na branku, po blafáku našemu brankáři již mířil míč do prázdné branky, naštěstí se stihl náš obránce vrátit a svou chybu napravit odkopem na roh.  Z něho však neobsazený Paušíma trefil přesně a hosté vedli -- 0:1. Poté jsme měli šanci z rohu, ale koncovka se opět nezdařila.

Do druhé půle nastoupili hněvkovičtí jako vyměnění a šli za vítězství. Brzké vyrovnání přišlo v 54. minutě, M.Večeřa vysunul na pravou stranu MICHALA KOUBSKÉHO, který utekl svému strážci a tvrdou střelou po zemi vyrovnal -- 1:1. Tlak našich hráčů pokračoval a brzy jsme šli do vedení. Se střelou M.Večeři v 62. minutě si ještě Veselý s vypětím všech sil poradil, ale na hlavičku MARTINA FANTY již nedosáhl a v Hněvkovicích bylo najednou veselo -- 2:1. Hrůznou desetiminutovku pro hosty korunoval v 65. minutě dobře hrající JAN KUPEC, jehož uvolnil elegantně J.Šťastný, náš mladík utekl svému soupeři a podobnou střelou jako jeho spoluhráč při prvním gólu navýšil skóre -- 3:1. Utkání se zdálo od té doby již rozhodnuté. Nejhezčí branku viděli pak diváci v 82. minutě, kdy si JIRKA ŠŤASTNÝ přehodil na hranici vápna míč z pravačky na levačku a placírkou vyhnal pavouky z branky soupeře -- 4:1. Soupeř ještě stihl v závěru korigovat, když v 87. minutě střelu Antla nešťastně tečoval jeden z hněvkovických do vlastní branky -- 4:2. Závěr jsme dohráli kromě jedné možnosti soupeře již bez problémů a vítězství v zápase, ve kterém neměl ani moc práce rozhodčí Kutil, tak zůstalo v Hněvkovicích. Fotky i videa ze zápasu můžete shlédnout na našich facebookových stránkách. Cenu pro nejlepšího hráče zápasu věnovanou naším partnerem Pivovarem Chotěboř obdržel Martin Večeřa a doplnil tak z minulého domácího zápasu vybraného Michala Pajera.

V příštím kole míříme na hřiště silného Havlíčkova Brodu C, jehož celé mužstvo je tvořeno bývalými hráči krajských fotbalových soutěží, začátek nedělního zápasu netradičně ve 13,30 h. (ZR).

14. Lípa B 4 0 1 3 3:12 1 0 0

___________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - LIPNICE 25:0 (15:0)

Ke svému prvnímu zápasu nastoupili i naši mladší žáci a jednoznačně zvítězili, více info v příslušné sekci referáty - mladší žáci....

Herálec - Kožlí 2:8

Habry - Jeřišno 18:1