1 . KOLO -- HNĚVKOVICE - LIPNICE 25:0 (15:0)

publikováno 29.08.2016

1. Kolo -- Hněvkovice – Lipnice 25:0, hráno 28.8. v Hněvkovicích

Sestava: Pája J.-Citron ( Čmedla ), Toni V., Domino S., Sedlo, Vítek,

Střídající: Tomík K., Pešík, Kafu, Marťas Z.

Branky: 1. Vítek, 4. Marťas Z., 5. Pešík, 7. Sedlo, 9. Tomík K., 12. Sedlo, 15. Kafu 2x, 17. Pešík,  21. Vítek 2x, 23. Sedlo, 23. Citron, 24. Sedlo, 29. Domino, 31. Pája, 33. Sedlo, 36. Vítek, 37. Kafu, 40. Marťas, 46. Vítek, 48. Citron, 49. Sedlo, 50. Vítek, 58. Toni.

V prvním kole jsme na domácím hřišti přivítali tým Lipnice. Naši hráči plnili vše, co jim trenéři před zápasem řekli a díky tomu měl zápas až nečekaný průběh. V prvním poločase se hra odehrávala převážně na polovině Lipnice. Hněvkováci si skvěle přihrávali a dostávali se tím často k brankovým příležitostem. K vidění byli krásné akce s krásnými góly. Lipnice se několikrát dostala do protiútoku, ale těm zabránila výborně hrající obrana našich borců v čele s domácím gólmanem. S góly jako by se roztrhl pytel a poločasové skóre skončilo 15:0 pro Hněvkovice.

Druhý poločas trenéři zpestřili několika změnami. Do branky nastoupil překvapený Domino, útočníci se postavili do obrany a obrana do útoku. Trenéři čekali, co experiment s mužstvem udělá. Hněvkováci tento úkol trenérů zvládli na výbornou a pokračovali ve skvělém výkonu. Ve druhém poločase se Lipnice několikrát nadechla k pěkným protiútokům. Těm však výborně chytající Domino nedal žádnou šanci, aby je hostující hráči proměnili. Zápas skvěle okořenil Marťas Zubec který vstřelil první dvě branky své fotbalové kariéry. Ještě větší radost všem divákům, ale i trenérům udělal náš benjamínek Tomík Kubista, který se prosadil a vstřelil také svůj první gól. Zápas skončil až krutým výsledkem pro Lipnici 25:0. Hráčům Lipnice, ale i trenérům bychom chtěli moc poděkovat, jelikož i za nepříznivého stavu bojovali až do samého konce. Byla veliká škoda, že si nepřipsali ani čestný úspěch, který by si za svůj výkon určitě zasloužili. Přejeme jim v dalších zápasech hodně štěstí a vstřelených branek. Hněvkovákům trenéři děkují za předvedenou hru a doufají, že v ní budou pokračovat, jelikož si laťku nasadili hodně vysoko.