36. TÝDEN

publikováno 04.09.2016 (aktualizováno 08.09.2016)

PROGRAM NA 36.TÝDEN:

MUŽI: 9.9. od 18.15 h -- trénink, fotbalové hřiště

10.9. od 16.00 h -- LEŠTINA B - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd v 15.00 h - sraz ve 14.45 h

ŽÁCI: 7.9. od 17 h - 18.30 h -- trénink, fotbalové hřiště

9.9. od 17 h - 18.00 h -- trénink, fotbalové hřiště

11.9. od 14.45 h -- HNĚVKOVICE - ROZSOCHATEC, mistrovské utkání - pozor, změna začátku

PŘÍPRAVKA: 7.9. od 16.45 h - 18.00 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 5. KOLO -- HAVLÍČKŮV BROD C - HNĚVKOVICE 4:0 (1:0), hráno 4.9. na UMT v H.Brodě, rozhodčí Fulier

Sestava: M.Peroutka (76. J.Rajdl) - P.Končel (76. J.Těšínský), M.Pajer, M.Večeřa, O.Šťastný - J.Šťastný, T.Geher (46.J.Vavrla), M.Geher, M.Fanta, M.Koubský (46. T.Chyba) - J.Kupec (69. J.Chyba)--připraven J.Vošický

K utkání s favoritem naší soutěže jsme odcestovali bez zraněných M.Pipka, P.Rajdla, T.Pajera, před utkáním potvrdil kvůli zranění svou absenci na hřišti M.Nulíček, v rámci pracovních povinností chyběl i P.Veleta,  naopak po více než roce již usedl na lavičku J.Vošický. Během prvního poločas zápasu se nám ještě zranili i T.Geher s M.Koubským a jejich absence byla následně znát. Hned po třech minutách si vytvořili naši hráči  dvě šance a především ta M.Fanty volala po brance. Náš nejstarší hráč však mezi malým vápnem a penaltou zamířil vedle branky. Pak se začali ukazovat i domácí, krátkými nahrávkami se dostávali na dostřel naší branky. Zhruba ve 20. minutě prvního poločasu loboval M.Geher, ale brankář domácích S.Duben stačil na poslední chvíli zakročit. Své umění dokázal i při našich dvou šancích z blízkosti. Ve 25. minutě z přímého kopu mířil Tůma přesně k tyči, ale tentokrát se ukázal i náš brankář, když skokem k tyči vyrazil na roh. Svižný poločas pokračoval, z našich hrozili po stranách nejvíce M.Koubský s J. Šťastným, brodská záložní řada dělala našim hráčům také problémy. Bohužel jsme z naší strany neviděli v mnoha případech v celém zápase dostatečné zastupování a dostupování. V závěrečné pětiminutovce prvního poločasu nás domácí zavřeli a tlačili. Když už se zdálo, že poločas skončí remízou, přišly tři naše chyby a na jejich závěru místo odkopu na aut následoval roh. Z něho se nešťastným odrazem od našeho hráče dostal míč ke Slanařovi a domácí hráč, který ještě na jaře nastupoval za Pohled v 1. A třídě neměl problém trefit opuštěnou branku v nastaveném čase první půle -- 1:0.

Bohužel, ani začátek druhého poločasu našim hráčům nevyšel, ještě než se naši hráči zformovali po střídání v poločase, přišel útok po naší pravé obranné straně a křížný centr, na který si naběhl neobsazený Stránský a zvýšil do prázdné -- 2:0. Bylo jasné, že obracet zápas s takto silným a zkušeným protivníkem, jehož kádr tvoří bývalí hráči krajských soutěží bude pro nás složité. Také to tak bylo, druhá půle patřila jednoznačně brodským a Hněvkováci mohli děkovat svému brankáři, že v utkání jsme neprohrávali mnohem více. Dlouho však naši hráči drželi dvoubrankovou ztrátu, až v 75. minutě utekl středem pole našim obráncům Slanař, po kličce našemu brankáři následoval faul a penalta. Tu s jistotou proměnil zkušený Tůma a bylo definitivně rozhodnuto -- 3:0. Zhruba deset minut před koncem jsme ještě nabídli branku Stránskému, který dorážel zblízka do poloodkryté branky -- 4:0. Poté jsme mohli ještě snížit, ale šance M.Gehera a J.Šťastného vychytal domácí S.Duben, který se tak mohl po závěrečném hvizdu rozhodčího Fuliera radovat z jednoznačného vítězství svého týmu.

V příštím kole míří Hněvkovice opět ven, tentokrát se v sobotu 10.9. střetnou v Leštině od 16 h s místním béčkem.

14. Lípa B 5 0 2 3 5:14 2 0 0

_________________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE 1:24 (1:9), hráno 4.9. v Dolním Městě

Mladí Hněvkováci i ve druhém soutěžním utkání excelovali, jedenáct branek Vítka Horkého, ale i skvělý kolektivní výkon...více i info v sekci referáty - žáci