3.KOLO -- HNĚVKOVICE - ROZSOCHATEC 7:3 (5:1)

Hněvkovice – Rozsochatec   7:3 ( 5:1 ), hráno 11.9.2016 v Hněvkovicích

Sestava:  Pája – Citron, Domino, Verunka, Vítek, Adam,

Připraveni: Kafu, Vilda, Kuba, Marťas, Tomík, Toni, Sedlo,

Branky: 4., 20. a 29. minuta Vítek, 11. Toník, 13. Vilda, 42. Sedlo, 59. Adam

Ve třetím kole jsme na domácím hřišti přivítali nováčka z Rozsochatce. První poločas se hra neodehrávala úplně podle představ trenérů. Ve hře neprobíhala moc velká kombinace, ale i přes to jsme se ujali jako první vedení. Ve 4. minutě napřáhl Vítek a prostřelil hostujícího gólmana 1:0. V 11. minutě nastal asi nejhezčí moment utkání. Toníkovi přišel balon přímo proti noze náš stoper napřáhl asi z 30 metrů a krásnou střelou pod břevno rozvlnil síť 2:0. O dvě minuty později přidali Hněvkovice další branku -  na 3:0 zvýšil Vilda. Soupeř se v prvním poločase dostal do několika pěkných akcí, ale ty pochytal náš brankář Pája. Ve 20. minutě se změnilo skóre na 4:0 pro domácí, které zařídil Vítek. Skóre Hněvkováky trochu uspokojilo a soupeř tak dostal šanci na snížení, o které se postaral hráč číslo 7 a snížil na 4:1. Nutno podotknout, že zmíněný hráč byl s gólmanem největším tahounem soupeře a pokud by k němu byl v týmu soupeře ještě nějaký podobný, Hněvkováci by se o výsledek museli více poprat. První poločas zakončil svým třetím gólem Vítek a Hněvkovice první poločas vyhráli 5:1.

Druhý poločas začal od našich hráčů totálně vlažně a budíček jim zařídil hostující tým. Po pěkné kombinaci se ke střele dostal nejlepší hráč Rozsochatce s číslem 7 a snížil na 5:2. Hosté do druhého poločasu vstoupili o hodně lépe než domácí a na chvilku převzali otěže hry. Náš tým několik slibných akcí soupeře přečkal a ve 42. minutě se dokázal prosadit Sedlo a tím nasměroval domácí za třetím vítězstvím v řadě -- 6:2. Zápas se poté už jen dohrával, snížení zařídil opět hráč soupeře s číslem 7 -- 6:3. Domácí se dočkali také ještě jedné branky, o kterou se postaral Adam a uzavřel skóre na 7:3.

Trenéři děkují za zvládnutý zápas v úmorném horku, ale nutno podotknout, že nejsou spokojeni s disciplínou některých svěřenců a doufají, že se to zlepší. Všem divákům by chtěli trenéři za celý tým poděkovat za hojnou účast na domácím zápase i v počasí, které panovalo.