publikováno 19.09.2016 (aktualizováno 12.07.2017)

PROGRAM NA 38.TÝDEN:

MUŽI: 23.9.2016 od 18 h - trénink - fotbalové hřiště

24.9.2016 od 15 h -- mistrovské utkání ŠLAPANOV - HNĚVKOVICE, odjezd ve 13,15 h

MLADŠÍ ŽÁCI:  21.9.2016 od 17 h -- mistrovské utkání HABRY - HNĚVKOVICE -- pozor  změna termínu!

23.9.2016 od 17 h - trénink mladším žákům odpadá!!

24-25.9. mají mladší žácii volný víkend

PŘÍPRAVKA: 21.9.2016 od 16:45 h - 18 h - trénink - fotbalové hřiště

MUŽI: 7. KOLO -- HNĚVKOVICE - ČESKÁ BĚLÁ 2:0 (2:0), hráno 18.9.2016 v Hněvkovicích, rozhodčí Havránek

SESTAVA:  J.Rajdl - P.Končel, M.Nulíček, M.Večeřa, P.Veleta (60. T.Chyba) - M.Koubský, M.Pajer (74. J.Vavrla), M.Geher, O.Šťastný, J.Šťastný (80. J.Vošický)  - J.Chyba (66. J.Kupec)

Branky: 35. J.Chyba, 43. M.Večeřa

Hněvkováci chtěliv dalším kole prodloužit sérii domácích soutěžních utkání bez prohry a to se jim povedlo. Hned ve 2. minutě se dostal z pravé strany do první šance M.Koubský. Poté jsme na další možnost delší dobu čekali, aby se stejný hráč zhruba v polovině poločasu proháčkoval přes své soupeře, ale bohužel zamířil nad. Hosté měli v první půli jednu velkou šanci, tu však zlikvidoval J.Rajdl, jenž spolehlivě zastoupil v brance M.Peroutku, který trávil tento víkend na dovolené. Ve 35. minutě jdou do vedení Hněvkovice, to když JAKUB CHYBA předběhl obránce soupeře a překonal dobře chytajícího Rosického -- 1:0. Těsně před poločasem se dostali oranžovočerní do dvoubrankového vedení. Po centru a souboji brankáře České Bělé a našeho záložníka se míč odrazil k MARTINU VEČEŘOVI, který i ve třetím domácím zápase skóroval -- 2:0. Poté se utkání přiostřilo a do konce poločasu se spíše debatovalo, než hrálo.

U hostů byla v kabině poločasová bouřka a náš soupeř přidal. V první půli jsme byli lepší svého soupeře, ve druhé části se hrálo vyrovnané utkání. Naštěstí se našemu soupeři nepovedlo ze dvou loženek snížit. Z naší strany se do dobré možnosti  v polovině poločasu propracoval J.Šťastný,  když utekl svým strážcům, ale na našem nerovném a tvrdém hřišti mu míč ve finální fázi odskočil. V závěru naše obrana fungovala a moc toho soupeři nepovolila, navíc jsme po dvou rozích těsně branku nedali. Hosté odvraceli po našich možnostech téměř před brankovou čárou. Hněvkovičtí tak především díky první půli zaslouženě zvítězili a připisují si další tři body do tabulky. Nejlepším hráčem našeho týmu byl zvolen Michal Nulíček, jenž obdržel věcný dar od našeho partnera pivovaru Chotěboř,  naše defenzíva po vlažném začátku soutěže podruhé za sebou udržela čisté konto.

V příštím kole míří naši hráči do Šlapanova, začátek sobotního utkání je v 15. hodin. (zr)

14. Věžnice B 7 1 2 4 10:22 5

____________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: 4. KOLO --  HNĚVKOVICE - HERÁLEC 9:4 (4:1), hráno 18.9.2016 v Hněvkovicích