39.TÝDEN

publikováno 25.09.2016 (aktualizováno 27.09.2016)

PROGRAM 39. TÝDEN:

MUŽI: 30.9. od 17.30 h - 18.45 h - trénink, fotbalové hřiště

2.10. od 15.00 h - 17.00 h - mistrovské utkání HNĚVKOVICE - MALEČ, sraz ve 13.45 h

MLADŠÍ ŽÁCI: 28.9. od 10.30 h - 12.00 h - trénink, fotbalové hřiště

30.9. od 16.30 h - 17.30 h - trénink, fotbalové hřiště

2.10. od 12.45 h - 14.00 h - mistrovské utkání HNĚVKOVICE - JEŘIŠNO

PŘÍPRAVKA: 28.9. od 16.45 h - 18 h - trénink, fotbalové hřiště

______________________________________________________________________________________________________

MUŽI - 8. KOLO -- ŠLAPANOV - HNĚVKOVICE 0:1 (0:1), hráno 24.9. ve Ślapanově, rozhodčí Neuwirth

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel (65.J.Těšínský), M.Nulíček, M.Večeřa, T.Chyba (89. J.Vošický) - J.Šťastný, M.Pajer, M.Geher, O.Šťastný, M.Koubský  - J.Kupec (79. J.Chyba)

Branka: 20. M.Koubský

Hněvkováci ve třetím utkání za sebou neobdrželi branku a zvítězili na půdě nepříjemného Šlapanova. Našemu týmu chybělo několik zraněných hráčů, hrálo se vyhecované utkání. Vedení se ujali hosté ve 20. minutě, kdy po spolupráci dvojice J.Šťastný - M.Geher střílel z hranice penalty přesně MICHAL KOUBSKÝ -- 0:1.

Ve druhé půli domácí přidali, vyrovnat se jim nepodařilo. Zhruba čtvrthodiny před koncem obdržel červenou kartu za kritiku rozhodčího po neodpískaných zákrocích na svou osobu M.Koubský, ale mohli to být paradoxně hněvkovičtí, kdo mohl ještě skóre navýšit. V závěru zápasu šel sám na branku J.Chyba, na nerovném hřišti však namířil svou střelu do brankáře. Nic to však nezměnilo na další výhře, která nás osamostatnila na druhé příčce tabulky.

V příštím kole hostí Hněvkovice v neděli Maleč, začátek zápasu je v 15. hodin. (zr)

MLADŠÍ ŽÁCI - 5. KOLO -  HABRY - HNĚVKOVICE 6:2 (5:0), hráno 21.9. v Habrech

Naši žáci utkání o první místo v tabulce bohužel výsledkově nezvládli a připsali si první porážku v soutěži. Více info v sekci referáty - žáci.

Kožlí - Lipnice 16:1

Herálec - Rozsochatec 2:3

Jeřišno - Dolní Město 4:4