Úvod » REFERÁTY - ŽÁCI do 2017

4. KOLO -- HNĚVKOVICE - HERÁLEC 9:4

publikováno 26.09.2016

Hněvkovice – Herálec 9 : 4

Sestava: Pája (brankář) – 1. pětka: Verunka (stoper), Domino (levá obrana), Kuba (pravá obrana), Vítek (útok), Sedlo (útok) 2. pětka: Toník (stoper), Kafu (levá obrana), Čmedla (pravá obrana), Vilda (útok), Marťas (útok),  připraven - Tomík

Branky: Vítek – 3 minuta, Sedlo – 10 minuta, Vítek – 15 minuta, Roman – 29 minuta, Martin Z. – 35 minuta, Vítek – 45 minuta, Sedlo – 54 minuta, Vítek –55 minuta, Kubík – 56 minuta

Hněvkovice ve 4. kole doma přivítali tým Herálce. Jelikož poslední dobou nemáme problém s počtem hráčů ani zraněnímI, dovolilo nám utkání i tentokrát střídat dvě pětky. První poločas se odehrával celý v režii domácích malých fotbalistů. Naši hráči k zápasu přistoupili svědomitě a plnili všechno, co domácí trenéři všem kladli na srdce. Soupeř se občas dostával do pěkných příležitostí, ale ty bravurně likvidoval domácí brankář. Hněvkovice se hnali za dalšími třemi body, skvěle hrající celý tým nabídl divákům pěkný fotbal se spoustou zajímavých akcí. Nejhezčí dva góly prvního poločasu vznikly po krásných akcích domácích borců. První z nich vznikl krásnými přihrávkami a narážečkami Domina, Verunky, Sedla a na konci Vítka, který prostřelil hostujícího gólmana. Druhý po dobře zahraném rohu, kdy se míč odrazil K Romanovi Čmedlovi a ten míč napálil od břevna do sítě. Škoda jen, že danou situaci nemáme natočenou, jelikož by si zasloužila poslat do TV NOVA, kde probíhá na konci sportovních zpráv tzv. BOREC NA KONEC. První poločas skončil vedením pro domácí

Druhý poločas se odehrával podobně jako první. Naši hráči pokračovali ve výborném výkonu, který si přenesli z prvního poločasu. A trenéři tak nemuseli sahat k žádným změnám. Kapitánka Verunka, která velela první pětce táhla svůj tým za vítězstvím. Ve druhé pětce hru skvěle dirigoval Toník a naše hra v obranné části tak byla poklidná. Zápas ve druhém poločase okořenil krásným gólem Kuba, míč, který mu přišel naproti noze bez váhání napálil z první a rozvlnil síť za hostujícím brankářem. Nutno podotknout, že se tím korunoval v nejlepšího hráče zápasu, jelikož jeho výkon byl naprosto skvělý celý zápas. Za hosty bych vyzdvihnul hráče číslo 11, který byl skvěle technicky vybavený a domácím místy ukázal, že fotbal se hraje i pro oko diváka. Domácí hráči tak zvládli i čtvrté utkání a odnesli si z něj plný počet bodů. Škoda jen. že konec zápasu trošičku vypustili.

Našim hráčům děkují trenéři za perfektní výkon a také za nasazení, se kterým do zápasu šli. Další zápas odehrají Hněvkováci netradičně ve středu 21. 9. od 17:00 hod. na půdě silných Habrů takže nám držte palce, ať utkání zvládneme.    Martin Večeřa