Habry – Hněvkovice 6:3 (5:0)

Sestava: Pája- Sedlo, Verunka, Toník, Vítek, Vilda

Střídající: Domino, Roman Čmedla, Kafu, Kuba, Martin Z.

Branky: 50. Sedlo, 57. Vítek, 59. Toník

Netradičně ve středu 21. 9. jsme odcestovali k 5. utkání naší soutěže na půdu silných Habrů. První poločas jsme nastoupili se změnami v sestavě. Bohužel se nám hra nedařila už od samého začátku. Naši hráči pozdě dostupovali soupeře a tím mu dávali hodně prostoru na kombinační hru. Dá se říci, že každá naše chybička byla potrestána. Hněvkováci si v prvním poločase vytvořili čtyři 100% šance, ale ty bohužel nedokázali proměnit a první poločas prohráli zcela zaslouženě 5:0.

Druhý poločas začal od hněvkovických nadějí o hodně lépe, jelikož za stavu 5:0 už neměli co ztratit. Uvolnili se jim svázané nohy a začali předvádět hru jako v předešlých zápasech. Soupeře začali přehrávat a dostávat se do šancí. První gól vstřelil Sedlo v 50. minutě a Hněvkovákům to vlilo krev do žil. Začali se rvát o výsledek, bohužel se jim nepodařilo vstřelit druhou branku dříve. Tu přidali až v 57. Minutě Vítkem. Druhý poločas skvělého výkonu Hněvkováků korunoval třetí brankou Toník v 59. minutě. Hněvkovice tak druhý poločas vyhráli 3:1. Konečný stav utkání byl bohužel ale pro soupeře 6:3. Zápas pískal domácí rozhodčí a totálně ho nezvládnul. Nevím, jestli si na dětech zvyšoval své ego, ale to co předvedl, za to by se měl stydět. Hru vůbec neřídil, a kdyby tam místo něj zapíchli lidově řečeno vidle, bylo to stejné, jako kdyby tam nebyl. Toto se už opakovalo podruhé, co jsme hráli na půdě Habrů. Je mi líto že tímto zkazil rozhodčí z Habrů celý zápas nejen dětem ale i rodičům a divákům.