40. TÝDEN

publikováno 03.10.2016

PROGRAM na 40. TÝDEN:

MUŽI: 7.10.2016 od 17,30 - 19,00  trénink, fotbalové hřiště

8.10.2016 od 15,00 h - LÍPA B - HNĚVKOVICE, odjezd ve 13,15 h, mistrovské utkání

MLADŠÍ ŽÁCI: 5.10.2016 od 16,30 - 18,00 h - trénink, fotbalové hřiště

7.10.2016 od 16,30 h - 18,00 h - trénink, fotbalové hřiště

8.10.2016 od 9,30 h - KOŽLÍ - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 5.10.2016 od 16,45 - 18,00 h - trénink, fotbalové hřiště

___________________________________________________________________________________________________

9. KOLO -- HNĚVKOVICE - MALEČ 0:3 (0:2), hráno 2.10.2016 v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

Sestava:  M.Peroutka - T.Chyba, M.Nulíček, M.Večeřa, P.Končel (46.P.Rajdl) - J.Šťastný, O.Šťastný, M.Geher, M.Pajer - J.Kupec, J.Chyba (72. J.Vošický)

Psala se první neděle měsíce září roku 2014 a Hněvkovice tenkrát doma podlehli Šmolovům 0:1. Byla to na dlouhou dobu poslední domácí porážka v soutěžním utkání našeho mužského týmu. Před včerejším utkáním s Malčí asi nikdo z nás nečekal, že zrovna Maleč může být ten tým, jež sérii přeruší, ale stalo se tak. Hosté se od úvodních minut chopili aktivity, byli důraznější, lepší na míči, ale i fyzicky zdatnější. V prvních deseti minutách nás dvakrát podržel náš brankář. Do vedení se Maleč dostala v 16. minutě, když jeden z domácích hráčů uprostřed hřiště netrefil míč, který se dostal na naší pravou stranu, z níž centroval naběhnutý záložník na volného Koláčka, jež se zblízka nemýlil -- 0:1. Až zhruba v polovině poločasu jsme se dostali do šancí i my. Asi v té nejpohlednější v první půli si narazil J.Šťastný s J.Kupcem, ale střelu našeho hráče směřující k tyči vyrazil brankář Dušek. Pak se dostal do dvou šancí M.Geher, nemířil však přesně. Naši hráči nechávali soupeři dost místa a Maleč se dostávala do dalších šancí. Když už se zdálo, že půjdeme do kabin s jednobrankovou ztrátou, přišel v poslední minutě z pravé útočné strany Malče centr před naší branku, kde se nejlépe zorientoval Tomášek a možná zlomový moment utkání skončil druhou brankou -- 0:2.

Naši hráči se na začátku druhé půle zlepšili, snažili se s výsledkem utkání v prvních deseti minutách něco udělat. Zhruba v 50. minutě vyrazil střelu J.Chyby k tyči opět Dušek na roh, z dalších několika závarů se skóre nezměnilo. Naopak Maleč trestala v 57. minutě. Po několika našich nepřesnostech uprostřed hřiště se dostal míč na levou útočnou stranu k volnému kapitánu hostí Koláčkovi, který nechytatelnou tvrdou střelou rozhodl zápas definitivně -- 0:3. Jiskra naděje svitla Hněvkovákům v 62. minutě, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Marek, ale konsolidovaní hosté hráli i v početním oslabení bez chyb a v poklidu si kráčeli ke třem bodům. V závěru jsme měli ještě dvě možnosti v podání M.Gehera a J.Šťastného, ale bohužel nám nebylo přáno ani snižující branky. Každá série jednou končí, a tak Maleč v Hněvkovicích zaslouženě vítězí a připisuje si po velmi dobrém kolektivním výkonu tři body. My budeme věřit, že naši hráči napraví nepovedené utkání v Lípě, kam vyráží v sobotu 8.10. Začátek utkání je v 15. hodin.

H.Brod C - Lípa B 5:1

H.Borová B - N.Ves u Světlé 2:2

Dolní Město - Sobíňov 2:2

Věžnice B - Leština B 2:0

Víska - Jeřišno 5:0

Česká Bělá - Šlapanov 4:1