41. TÝDEN

publikováno 09.10.2016 (aktualizováno 11.10.2016)

PROGRAM NA 41. týden:

MUŽI: 14.10. od 17.30 h - 18.45 h trénink - fotbalové hřiště

16.10. od 14.30 h - 16.30 h - mistrovské utkání HNĚVKOVICE - NOVÁ VES U SVĚTLÉ,sraz ve 13.15 h

ŽÁCI: 14.10. od 17,00 h - létající trenéři - trénink s profi trenéry - místo bude upřesněno

PŘÍPRAVKA: 12.10. od 16.45 h - 18.00 h - trénink, fotbalové hřiště ( v případě nepříznivého počasí tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE)

______________________________________________________________________________________________________________

10. KOLO -- LÍPA B - HNĚVKOVICE 0:6 (0:4), hráo 8.10. v Lípě, rozhodčí Prokš

SESTAVA: M.Peroutka - P.Rajdl (70. J.Těšínský), M.Nulíček, M.Večeřa, P.Končel (75.J.Vošický) - J.Šťastný, M.Pajer (62. T.Chyba), M.Geher, O.Šťastný, M.Koubský -  J.Kupec (51. J.Chyba)

Hněvkováci odjížděli do Lípy s cílem napravit poslední nepovedené utkání a povedlo se. Lípa nastoupila se sestavou, která se moc v sezoně neobjevuje a její oslabení bylo znát hned od úvodu. V 8. minutě trefil svou střelou pod břevno vedení PETR RAJDL a oslavil tak svůj návrat po více než roce do základní sestavy, když nehrál kvůli  zranění -- 0:1. V 11. minutě už to bylo o dvě branky, po našem rohovém kopu se prosadil další obránce - MICHAL NULÍČEK -- 0:2. Hněvkovická převaha pokračovala a do konce poločasu se prosadil ještě dvakrát JIRKA ŠŤASTNÝ, když v obou případech přešel přes několik hráčů soupeře a přesně zakončoval ve 24. a 30. minutě -- 0:4.

Když na začátku druhé půle přidal pátou branku po kličce brankáři MILAN GEHER -- 0:5, bylo už jasné, že se Lípa na zvrat nezmůže. V závěru zápasu zapadl ještě do sítě centr MICHALA KOUBSKÉHO -- 0:6, a tak si hněvkovičtí připsali nejvyšší výhru na hřišti soupeře v novodobém působení ve 3. třídě. Vítězství znamená také upevnění druhé příčky v tabulce, neboť soupeři za námi ztráceli. V příštím kole přivítáme v neděli od 14.30 h NOVOU VES U SVĚTLÉ. (zr)

MLADŠÍ ŽÁCI: KOŽLÍ - HNĚVKOVICE 2:7 (1:0), hráno 8.10. v Kožlí

Mladí Hněvkováci otočili derby utkání v Kožlí a vítězí v posledním zápase podzimu. Více info v sekci referáty - žáci.