Kožlí – Hněvkovice 2:7 (1:0)

Sestava: Pája – 1. Pětka: Verunka, Domino, Kuba, Vítek, Sedlo, 2. Pětka: Toník, Kafu, Čmedla, Vilda,

Marťas Z. Připraven: Tomík

Branky: 33. a 53. Sedlo, 38. 44. 55. 2x Vítek, 50. Vilda

K poslednímu utkání naší podzimní části jsme odcestovali k DERBY na půdu sousedských borců

z Kožlí. První poločas jsme nastoupili se dvěma pětkami. Hra se nám ale bohužel příliš nedařila. Na

hřišti vázla mezi Hněvkováky komunikace a také mezihra. Ale i přesto jsme se dostávali do šancí. Ty

ale mařil skvěle chytající domácí gólman. Soupeř měl v prvním poločase více ze hry a spoustu šancí,

kterým čelil náš skvěle chytající brankář. První poločas ovládlo Kožlí, když se prosadil 2. minuty před

poločasovou pauzou druhý nejlepší hráč domácích Vágner.

Druhý poločas byl už od samého začátku o něčem jiném. V poločasové pauze nastala v kabině

Hněvkovických menší bouřka, pozměnili jsme sestavu a nutno říci, že Hněvkováci se díky tomu

probrali. Začali bojovat zase jako jeden tým a zaveleli k velkému obratu. Na hřišti začala fungovat

komunikace a mezihra. Svého soupeře, začali Hněvkovice jasně přehrávat. K tomu jim pomohla brzká

vyrovnávající branka již po 3. minutách druhého poločasu. Na hřišti bylo Hněvkovických najednou

plno, skvěle bránili a v útočné fázi si vyhovělo duo Sedlo - Vítek, kteří táhli náš tým za

vítězstvím. Druhý poločas jsme jasně ovládli poměrem 1:7. Za druhý poločas si zaslouží hněvkovičtí

velký dík, jelikož na hřišti nechali úplně všechno. Derby nakonec skončilo jasnou výhrou 2:7 pro

Hněvkovice, i když po prvním poločase to tak nevypadalo.

Trenéři děkují jednotlivým hráčům za úspěšnou podzimní část sezóny. Velký dík patří také Martině a

Vítkovi Horkým, kteří jsou neodmyslitelnou součástí našeho týmu a skvěle pomáhají v jednotlivých

trénincích a zápasech. Největší dík patří předsedovi Zdeňkovi Rajdlovi, který se stará o nás všechny a

připravuje nám podmínky pro jednotlivé zápasy. A poslední dík patří rodičům a fanouškům, kteří děti

podporují v jejich výkonech a pomáhají nám s dopravou na jednotlivé zápasy. Takže: Ahoj,fotbalu

zdar a budeme se těšit na jarní část naší sezóny.