42. TÝDEN

publikováno 17.10.2016 (aktualizováno 21.10.2016)

PROGRAM NA 42.TÝDEN:

MUŽI: 21.10.2016 od 17:30 h - trénink- ZRUŠENO

22.10.2016 od 14:30 h -- SOBÍŇOV - HNĚVKOVICE, odjezd ve 12,30 h z Hněvkovic busem

PŘÍPRAVKA: 19.10.2016 od 16:45 - 18:00 h, trénink - místo (hřiště nebo tělocvična) bude upřesněno v den tréninku

__________________________________________________________________________________________________

11.KOLO -- HNĚVKOVICE - NOVÁ VES U SVĚTLÉ 1:3 (0:1), hráno 16.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Herink

SESTAVA:   M. Peroutka - T.,Chyba, M.Večeřa, M.Nulíček, P.Končel - J.Šťastný (15. J.Kupec), O.Šťastný, M.Geher, P.Rajdl, J.Těšínský - J.Chyba (49. J.Vošický)

Branka: 63. M.Geher

Hněvkovákům se na konci sezóny zvětšuje marodka a neúčasti, k utkání s Novou Vsí nebylo z různých důvodů sedm hráčů (většina ze základní sestavy), navíc se hned na začátku po ´´koňaru´´ od soupeře zranil nejlepší střelec J.Šťastný a na naší ofenzívní hře to bylo hodně znát. Jinak se hrálo vyrovnané a nepříliš pěkné utkání. V úvodu jsme měli dvě šance,  J.Šťastný ani M.Geher bohužel přesně nemířili. Hosté se jako tradičně snažili hrát na brejky, na svá dvě rychlá křídla. Zhruba v polovině poločasu byla hostům zřejmě po ruce v našem vápně upřena penalta. Ve 38. minutě šla do vedení Nová Ves, to když Závorka využil zaváhání našich v defenzívě a potvrdil své střelecké schopnosti -- 0:1.O chvíli později po střetu našeho hráče s brankářem byl kvůli zranění žeber hostujícího hráče poločas dříve ukončen a nastaven ve druhé půli. Brankáři soupeře přejeme brzké uzdravení.

Do branky Nové Vsi šel ve druhé půli Šimek a měl více práce než jeho předchůdce.  Jenže to byli hosté, kdo dal druhou branku. Jeden z našich obránců místo odkopu trefil míč tak, že se dostal k volnému Benešovi, který neměl problém trefit poloprázdnou branku -- 0:2. Hněvkováci pak začali být aktivnějšími a zanedlouho bylo sníženo. Po centru zprava hlavičkoval MILAN GEHER a míč se od břevna odrazil za brankovou čáru -- 1:2. Rozhodčí sice branku nejprve neuznal, pak však po protestech našich hráčů ano a bylo sníženo. Následně začala komedie hodná natáčení dalšího dílu okresního přeboru. Kapitán hostů Peca toto rozhodnutí neunesl a po počastování rozhodčího několika výrazy odešel ze hřiště do kabin. S máváním skončil i hostující postranní, ale po rozehrání ze středového kruhu, si novoveský Peca znovu nakráčel bez povšimnutí hlavního rozhodčího na hřiště. Poté bylo utkání nervózní až do jeho závěru, viděli jsme několik nepřesných rozhodnutí na obě strany. Asi zlomový moment duel přišel na začátku poslední desetiminutovky. Po střele M.Večeři se objevil sám na malém vápně před ležícím brankářem ( který předchozí střelu vyrazil před sebe) J.Kupec, bohužel svou dorážku namířil přímo do Šimka. Místo vyrovnání tak přišel rychlý brejk do otevřené obrany, a ten využil díky svému nepokrytí Vávra a rozhodl zápas -- 1:3. V závěru domácí zatlačili svého soupeře, několik střel však mířilo buď do brankáře anebo vedle, a tak si z utkání, kterému by spíše slušela remíza, odváží tři body Nová Ves. V zápise o utkání jsme si ani já, ani hostující vedoucí nevšimli, že není od rozhodčího doplněn hněvkovický gól, a tak výsledek mate na všech serverech. Za chybu se omlouvám a bude v nejbližší době napravena. (zr)

V příštím kole míříme v sobotu k těžkému utkání do Sobíňova, začátek zápasu je ve 14,30 h.

H.BROD C - SOBÍŇOV 4:1

ČESKÁ BĚLÁ - LÍPA B 4:0

H.BOROVÁ B - JEŘIŠNO 0:1

VÍSKA - LEŠTINA B 4:2

DOLNÍ MĚSTO - VĚŽNICE B 2:2

ŠLAPANOV - MALEČ 3:1