publikováno 30.10.2016 (aktualizováno 07.11.2016)

PROGRAM NA 45. TÝDEN:

MLADŠÍ ŽÁCI: 6.11. od 10 - 11.30 h - trénink, tělocvična ZŠ NÁDRAŽNÍ, Ledeč nad Sázavou

_________________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 13. KOLO -- HNĚVKOVICE - JEŘIŠNO 2:1 (0:1), hráno 19.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Bohuněk J.

SESTAVA:  M.Peroutka - P.Rajdl (42. P.Veleta), M.Večeřa, M.Nulíček, P.Končel - M.Koubský, M.Pajer, M.Geher, J.Šťastný (89. Z.Rajdl), O.Šťastný - J.Chyba (79.T.Chyba)

Branky: 60. M.Večeřa, 72. M.Nulíček

I v posledním podzimním domácím zápase jsme minutou ticha uctili památku našeho kamaráda Péťi Vopěnky, kterému celé mužstvo věnuje i tuto výhru. Výhru, která se nerodila vůbec lehce. Hráči loňského účastníka okresního přeboru byli v úvodu zápasu pod naším tlakem. Hosté však dobře bránili a nenechávali Hněvkovákům téměř žádný prostor. Do první větší šance se prodral až v 18. minutě J.Chyba, ale z pravé strany z úhlu Doležala nepřekonal. O chvíli později zahrozili poprvé hosté, ale útočník soupeře z dobré pozice mířil z pravé strany vedle. I nadále měli naši hráči více míč na kopačkách, ale branka nepřicházela. A tak se těsně před poločasovou pauzou trefil Vávra a Jeřišno v Hněvkovicích vedlo -- 0:1.

Ve druhém poločase se naše mužstvo snažilo vývoj otočit. Konsolidovaná obrana soupeře však dlouho držela. Až v 60. minutě se oranžovočerní dočkali. K trestnému kopu se po faulu na sebe postavil MARTIN VEČEŘA a jeho střelu tečoval jeden z hostů do protipohybu bezmocného brankáře -- 1:1. Bylo vyrovnáno a Hněvkovičtí byli nadále těmi aktivnějšími. Druhé branky do sítě hráčů ze Železných hor jsme se dočkali v 72. minutě. K trestnému kopu z pravé strany se postavil J.Šťastný a jeho nabídku využil hlavičkující MICHAL NULÍČEK, který rozveselil všechny fandy Hněvkovic -- 2:1. V poslední čtvrthodině měli dva nepříjemné trestné kopy hosté. A závěr? ...ten byl nervózní a plný faulů z obou stran. Hosté se však k závěrečnému náporu nenadechli, a tak zůstaly všechny tři body v Hněvkovicích. Hněvkovičtí tak končí podzimní část na krásné druhé příčce, s úctyhodný počtem dvaceti osmi bodů. Stejný počet bodů jsme měli i vloni, ale to před námi přezimovala Chotěboř C a Keřkov, oba později postupující týmy.

H.Brod C - Věžnice B 6:1

Maleč - Lípa B 2:5

Česká Bělá - Sobíňov 3:0

Šlapanov - N.Ves u Světlé 5:2

Dolní Město - Leština B 4:1

Havl. Borová B - Víska 5:2